DOLAR32,5292% 0.03
EURO35,0182% 0.32
STERLIN41,4724% 0.28
FRANG36,7931% 0
ALTIN2.438,02% 0,11
BITCOIN65.073,71-0.199

ASYA BAYRAK KURUCUSU AHMET ÇİLKAYA ANLATIYOR…

Yayınlanma Tarihi : Google News
ASYA BAYRAK KURUCUSU AHMET ÇİLKAYA ANLATIYOR…

Malatya’nın Pütürge ilçesinden İstanbul’a uzanan bir girişimcilik serüveni olan Ahmet Çilkaya’nın hikayesi, Asya Bayrak’ın kuruluşunun ardındaki ilham kaynağı oldu. Çilkaya, son derece başarılı bir iş adamı ve Asya Bayrak’ın kurucusu olarak tanınıyor.

Ahmet Çilkaya’nın girişimcilik yolculuğu, 1975 yılında Malatya’nın Pütürge ilçesinde başladı. İlkokul mezunu olan Çilkaya, ailesinin tekstil sektöründe faaliyet göstermesiyle İstanbul’a taşındı ve 25 yıl boyunca bu sektörde çalıştı.

Tekstil sektöründe edindiği deneyimlerin ardından Çilkaya, bir arkadaşının ziyaretiyle tanıştığı bayrak üretimine yönelerek kendi işini kurmaya karar verdi. 2012 yılında Asya Bayrak’ı kurarak bu sektördeki yerini sağlamlaştıran Çilkaya, Türk bayrağı başta olmak üzere çeşitli ülke bayrakları, firma bayrakları, özel logolu ürünler ve dijital baskılar gibi geniş bir yelpazede hizmet sunmaya başladı.

Asya Bayrak, son teknoloji makinelerle donatılmış bir tesis ve uzman kadrosuyla müşterilerine yüksek kalitede ürünler sunuyor. Çilkaya, sektördeki gelişmeleri yakından takip ederek sürekli olarak şirketini güncel tutmayı ve daha da ileriye taşımayı hedefliyor.

Çilkaya’nın vizyonu, sadece işini büyütmekle kalmayıp ülkesine de katma değer sağlamak ve sektördeki teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek bu alanda lider konumunu korumak şeklinde özetleniyor.

Ahmet Çilkaya’nın başarı hikayesi, girişimcilik ruhuyla donanmış gençler için ilham verici bir örnek teşkil ediyor. Onun öncülüğünde Asya Bayrak, Türkiye’nin bayrak ihtiyacını karşılamanın yanı sıra uluslararası alanda da adından söz ettiren bir marka haline geldi.

https://businesschanneldergi.com/business-channel-dergi-147-sayi-cikti/