DOLAR32,7878% 1.53
EURO35,1602% 0.53
STERLIN41,6058% 0.85
FRANG36,8443% 1.98
ALTIN2.457,99% 2,80
BITCOIN66.115,980.75
Turnuvalar (Ülkeler) - UEFA Euro
16:00
MacaristanMacaristan
1 : 3
İsviçreİsviçre
19:00
İspanyaİspanya
3 : 0
HırvatístanHırvatístan
22:00
İtalyaİtalya
2 : 1
ArnavutlukArnavutluk
Turnuvalar (Kulüpler) - Kulüp Hazırlık Maçları
11:00
FC DietikonFC Dietikon
11:00
FC RegensdorfFC Regensdorf
12:00
FC Spartak TrnavaFC Spartak Trnava
12:00
MSK Povazska BystricaMSK Povazska Bystrica
12:00
FC DietikonFC Dietikon
12:00
FC ZurichFC Zurich
13:00
FC RegensdorfFC Regensdorf
13:00
FC ZurichFC Zurich
15:00
The New SaintsThe New Saints
15:00
1874 Northwich FC1874 Northwich FC
15:00
NeudrossenfeldNeudrossenfeld
15:00
Jahn ForchheimJahn Forchheim
17:00
Asc Olimpic ZarnestiAsc Olimpic Zarnesti
0 : 8
FC Dinamo Bucuresti 1948FC Dinamo Bucuresti 1948
18:00
Apr FCApr FC
0 : 0
Rayon Sports FCRayon Sports FC
19:00
Sporting West HarelbekeSporting West Harelbeke
19:00
FCV Dender EHFCV Dender EH
Turnuvalar (Ülkeler) - Uluslararası Hazırlık Maçları
03:00
GuatemalaGuatemala
1 : 4
ArjantinArjantin
03:30
PeruPeru
1 : 0
El SalvadorEl Salvador
İspanya - Premier Lig, Bayanlar
13:00
Atletico MadridAtletico Madrid
1 : 0
Villarreal CFVillarreal CF
13:00
Levante UDLevante UD
3 : 0
Madrid CCFMadrid CCF
13:00
Real Betis SevilleReal Betis Seville
1 : 0
UDG TenerifeUDG Tenerife
13:00
SD EibarSD Eibar
0 : 2
Granada CFGranada CF
13:00
Real Sociedad San SebastianReal Sociedad San Sebastian
2 : 2
Levante Las Planas FCLevante Las Planas FC
İspanya - Primera Federacion
21:30
MalagaMalaga
21:30
GimnasticGimnastic
Hollanda - Tweede Divisie
15:30
GenemuidenGenemuiden
15:30
Excelsior MaassluisExcelsior Maassluis
Rusya - 2. Liga, Division B, Grup 4
11:00
FC Ural-2 YekaterinburgFC Ural-2 Yekaterinburg
11:00
Amkar PermAmkar Perm
15:00
FK Akron-2 TolyattiFK Akron-2 Tolyatti
2 : 0
FC Nizhniy Novgorod-2FC Nizhniy Novgorod-2
15:00
FC Lada-TolyattiFC Lada-Tolyatti
3 : 4
FC Nosta NovotroitskFC Nosta Novotroitsk
15:00
Uralets-TS Nizhny TagilUralets-TS Nizhny Tagil
2 : 2
Rubin-2 KazanRubin-2 Kazan
16:00
FC Orenburg-2FC Orenburg-2
3 : 2
FC Dynamo BarnaulFC Dynamo Barnaul
16:00
FC Volna Nizhny NovgorodFC Volna Nizhny Novgorod
1 : 2
Sokol KazanSokol Kazan
17:00
Dinamo KirovDinamo Kirov
4 : 0
FC Krylia Sovetov Samara-2FC Krylia Sovetov Samara-2
Rusya - Premier Lig, Kadınlar
10:00
ZHFK Yenisey KrasnoyarskZHFK Yenisey Krasnoyarsk
1 : 0
Chertanovo MoscowChertanovo Moscow
14:30
FK Lokomotiv MoskovaFK Lokomotiv Moskova
14:30
Cska MoscowCska Moscow
15:00
Zhfk Krylya Sovetov SamaraZhfk Krylya Sovetov Samara
1 : 0
Ryazan VDVRyazan VDV
16:00
FK Rubin KazanFK Rubin Kazan
16:00
FK RostovFK Rostov
16:45
Spartak MoscowSpartak Moscow
16:45
FC Dinamo MoscowFC Dinamo Moscow
17:00
FC Zenit Saint PetersburgFC Zenit Saint Petersburg
1 : 0
Zvezda-2005 PermZvezda-2005 Perm
ABD - ABD MLS
03:40
New York City FCNew York City FC
2 : 3
Columbus CrewColumbus Crew
ABD - ABD NPSL
01:00
Erie Commodores FCErie Commodores FC
5 : 0
Niagara 1812Niagara 1812
02:00
Michigan Rangers FCMichigan Rangers FC
5 : 0
Cleveland SCCleveland SC
02:00
Southern Indiana Guardians FCSouthern Indiana Guardians FC
0 : 5
Steel City FCSteel City FC
02:00
Greater Lowell Rough DiamondsGreater Lowell Rough Diamonds
1 : 5
Dmv Elite FCDmv Elite FC
02:00
Philadelphia Ukrainian NationalsPhiladelphia Ukrainian Nationals
3 : 2
Hershey FCHershey FC
03:00
Sioux Falls Thunder FCSioux Falls Thunder FC
3 : 0
Siouxland United FCSiouxland United FC
ABD - MLS Next Pro
02:00
New England Revolution IINew England Revolution II
1 : 0
New York Red Bulls IINew York Red Bulls II
04:00
Austin FC IIAustin FC II
0 : 0
Portland Timbers IIPortland Timbers II
ABD - NISA
05:30
Capo FCCapo FC
0 : 2
Irvine Zeta FCIrvine Zeta FC
19:00
Georgia Lions FCGeorgia Lions FC
19:00
Savannah Clovers FCSavannah Clovers FC
ABD - Ulusal Kadınlar Futbol Ligi
03:00
Kansas City NWSLKansas City NWSL
2 : 2
Chicago Red StarsChicago Red Stars
19:00
Racing Louisville FCRacing Louisville FC
0 : 2
Gotham FCGotham FC
ABD - USL Lig 1
02:30
Charlotte IndepedenceCharlotte Indepedence
4 : 2
Chattanooga Red Wolves SCChattanooga Red Wolves SC
22:00
Forward Madison FCForward Madison FC
22:00
South Georgia Tormenta FCSouth Georgia Tormenta FC
ABD - USL Lig 2
02:00
Kings HammerKings Hammer
2 : 3
FC BuffaloFC Buffalo
02:00
Reading United ACReading United AC
4 : 3
West Chester United Usl2West Chester United Usl2
02:00
Thunder Bay Chill SCThunder Bay Chill SC
1 : 2
St. Croix SCSt. Croix SC
03:00
Chicago Dutch Lions FCChicago Dutch Lions FC
1 : 3
Sueno FCSueno FC
05:00
Lane United FCLane United FC
1 : 2
Ballard FCBallard FC
05:00
Midlakes UnitedMidlakes United
1 : 4
West Seattle Junction FCWest Seattle Junction FC
05:00
Ventura County FusionVentura County Fusion
3 : 0
Amsg FCAmsg FC
05:30
Almaden FCAlmaden FC
2 : 2
Marin FC LegendsMarin FC Legends
22:00
Boston BoltsBoston Bolts
22:00
Pathfinder FC New YorkPathfinder FC New York
22:00
Morris Elite SCMorris Elite SC
22:00
Long Island Rough RidersLong Island Rough Riders
23:00
Black Rock FCBlack Rock FC
23:00
Blackwatch RushBlackwatch Rush
ABD - USL Şampiyonası
02:00
Loudoun United FcLoudoun United Fc
1 : 1
Las Vegas LightsLas Vegas Lights
23:00
Detroit City FCDetroit City FC
0 : 0
Charleston BatteryCharleston Battery
ABD - USL W Ligi
05:00
Oly Town FCOly Town FC
7 : 0
Capital FC AtleticaCapital FC Atletica
05:00
United PdxUnited Pdx
3 : 0
Tacoma GalaxyTacoma Galaxy
19:00
Morris Elite SCMorris Elite SC
19:00
Long Island Rough RidersLong Island Rough Riders
23:30
Wake FCWake FC
23:30
Carolina Uslw LeagueCarolina Uslw League
23:30
Westchester FlamesWestchester Flames
23:30
Cedar Stars AcademyCedar Stars Academy
Arjantin - Premier Lig, Kadınlar
15:30
CA Estudiantes de CaserosCA Estudiantes de Caseros
15:30
CA BanfieldCA Banfield
17:00
Boca JuniorsBoca Juniors
17:00
San Lorenzo de AlmagroSan Lorenzo de Almagro
21:00
San Luis FCSan Luis FC
3 : 0
CA IndependienteCA Independiente
Arjantin - Primera B
21:00
Villa DalmineVilla Dalmine
1 : 1
CSD FlandriaCSD Flandria
21:00
CA Villa San CarlosCA Villa San Carlos
2 : 2
CS Dock SudCS Dock Sud
21:00
CSD LiniersCSD Liniers
1 : 0
CSD San MartinCSD San Martin
21:00
Club ComunicacionesClub Comunicaciones
0 : 1
CA AcassusoCA Acassuso
21:00
CD ArmenioCD Armenio
2 : 1
CA ExcursionistasCA Excursionistas
21:00
CA Ferrocarril MidlandCA Ferrocarril Midland
3 : 1
CSCD LaferrereCSCD Laferrere
Arjantin - Primera C
01:00
CA ItuzaingoCA Ituzaingo
1 : 0
Centro EspanolCentro Espanol
21:00
CA Central Cordoba de RosarioCA Central Cordoba de Rosario
21:00
CA ClaypoleCA Claypole
21:00
CA General LamadridCA General Lamadrid
2 : 0
CA Victoriano ArenasCA Victoriano Arenas
21:00
Club El PorvenirClub El Porvenir
0 : 0
CSDC EspanolCSDC Espanol
21:00
Club LujanClub Lujan
0 : 1
CA AtlasCA Atlas
21:00
CS BarracasCS Barracas
21:00
Defensores de CambaceresDefensores de Cambaceres
21:00
YupanquiYupanqui
21:00
Real Pilar FCReal Pilar FC
21:00
ASD Justo Jose de UrquizaASD Justo Jose de Urquiza
1 : 0
Deportivo ParaguayoDeportivo Paraguayo
22:00
Club MercedesClub Mercedes
22:00
Central BallesterCentral Ballester
Arjantin - Profesyonel Lig
01:00
Boca JuniorsBoca Juniors
1 : 0
Velez SarsfieldVelez Sarsfield
01:00
CA Talleres de CordobaCA Talleres de Cordoba
2 : 1
CA PlatenseCA Platense
22:00
Union de Santa FeUnion de Santa Fe
2 : 1
CA San Lorenzo AlmagroCA San Lorenzo Almagro
Arjantin - Torneo Federal A
03:00
CA Sarmiento de ResistenciaCA Sarmiento de Resistencia
0 : 1
Club Sportivo General San MartinClub Sportivo General San Martin
04:00
Juventud AntonianaJuventud Antoniana
2 : 1
CA Sarmiento de la BandaCA Sarmiento de la Banda
21:00
Villa Mitre de Bahia BlancaVilla Mitre de Bahia Blanca
21:00
Kimberley de Mar Del PlataKimberley de Mar Del Plata
21:30
CM Crucero del NorteCM Crucero del Norte
21:30
CA Central Norte SaltaCA Central Norte Salta
23:00
Gutierrez SCGutierrez SC
23:00
CA Ferro Carril Oeste General PicoCA Ferro Carril Oeste General Pico
Avustralya - Capital NPL 1
08:00
Canberra OlympicCanberra Olympic
1 : 4
Cooma TigersCooma Tigers
10:45
Monaro Panthers FCMonaro Panthers FC
3 : 0
Gungahlin United FCGungahlin United FC
Avustralya - Kuzey NSW NPL
07:30
New Lambton FCNew Lambton FC
07:30
Adamstown Rosebud FCAdamstown Rosebud FC
07:30
Edgeworth FCEdgeworth FC
07:30
Broadmeadow Magic FCBroadmeadow Magic FC
07:30
Maitland FCMaitland FC
1 : 2
Newcastle Olympic FCNewcastle Olympic FC
12:15
Lake Macquarie FCLake Macquarie FC
12:15
Valentine FCValentine FC
Avustralya - NPL, Batı Avustralya
10:00
Perth SCPerth SC
2 : 1
Western Knights SCWestern Knights SC
10:00
Olympic Kingsway SCOlympic Kingsway SC
3 : 0
Stirling Macedonia FCStirling Macedonia FC
10:00
Floreat AthenaFloreat Athena
3 : 4
Perth Redstar FCPerth Redstar FC
10:00
Fremantle CityFremantle City
0 : 1
BalcattaBalcatta
10:00
Bayswater CityBayswater City
3 : 3
Armadale SCArmadale SC
10:00
Perth Glory FCPerth Glory FC
1 : 6
Inglewood UnitedInglewood United
Avustralya - NPL, Güney Avustralya
08:30
Para Hills Knights SCPara Hills Knights SC
2 : 2
Adelaide Comets FCAdelaide Comets FC
08:30
Campbelltown City SCCampbelltown City SC
3 : 2
Adelaide Olympic FCAdelaide Olympic FC
08:30
Adelaide United FCAdelaide United FC
3 : 4
Croydon Kings FCCroydon Kings FC
08:30
Adelaide Croatia Raiders SCAdelaide Croatia Raiders SC
1 : 3
South Adelaide FCSouth Adelaide FC
10:30
FK BeogradFK Beograd
0 : 1
Adelaide City FCAdelaide City FC
Avustralya - NPL, Güney Avustralya, Kadınlar
12:00
Flinders United WfcFlinders United Wfc
0 : 3
FFSA NTCFFSA NTC
12:45
Metro UnitedMetro United
:
West AdelaideWest Adelaide
Avustralya - NPL,Victoria
08:00
Avondale FCAvondale FC
5 : 0
Hume CityHume City
08:00
Manningham United BluesManningham United Blues
2 : 2
Port Melbourne SharksPort Melbourne Sharks
08:15
Dandenong City SCDandenong City SC
2 : 5
Melbourne KnightsMelbourne Knights
08:30
Moreland City FCMoreland City FC
0 : 1
St Albans Saints SCSt Albans Saints SC
11:15
Altona Magic SCAltona Magic SC
0 : 0
Green Gully SCGreen Gully SC
12:00
Dandenong ThunderDandenong Thunder
12:00
Oakleigh CannonsOakleigh Cannons
Avustralya - NSW NPL 1
10:00
Sydney Olympic FCSydney Olympic FC
1 : 1
Sutherland SharksSutherland Sharks
10:30
NWS SpiritNWS Spirit
1 : 0
Western Sydney Wanderers FKWestern Sydney Wanderers FK
11:30
Wollongong WolvesWollongong Wolves
2 : 2
Blacktown City FCBlacktown City FC
12:00
Hills United FC BrumbiesHills United FC Brumbies
2 : 3
Sydney UnitedSydney United
12:00
St George Saints FKSt George Saints FK
0 : 2
St George City FASt George City FA
Avustralya - Queensland NPL
10:00
Gold Coast United FCGold Coast United FC
2 : 3
Peninsula Power FCPeninsula Power FC
11:00
Rochedale RoversRochedale Rovers
1 : 2
Gold Coast Knights SCGold Coast Knights SC
Avustralya - Queensland NPL, Kadınlar
09:00
Peninsula Power FCPeninsula Power FC
4 : 4
Gold Coast United FCGold Coast United FC
11:00
Mitchelton FCMitchelton FC
11:00
Sunshine Coast Wanderers FCSunshine Coast Wanderers FC
12:00
Olympic FC BrisbaneOlympic FC Brisbane
1 : 6
Brisbane City FCBrisbane City FC
Avustralya - Queensland Premier Lig 1
10:00
Moreton City Excelsior FC 2Moreton City Excelsior FC 2
0 : 5
Capalaba BulldogsCapalaba Bulldogs
11:00
Southside EaglesSouthside Eagles
1 : 0
Brisbane StrikersBrisbane Strikers
12:00
Eastern Suburbs FCEastern Suburbs FC
1 : 1
Ipswich FCIpswich FC
Avustralya - Tazmanya NPL
09:30
Devonport City SCDevonport City SC
4 : 1
Launceston City FCLaunceston City FC
09:45
Glenorchy Knights FCGlenorchy Knights FC
7 : 1
Riverside Olympic FCRiverside Olympic FC
11:30
Kingborough Lions United FCKingborough Lions United FC
4 : 3
Clarence Zebras FCClarence Zebras FC
Avustralya - Victoria NPL, Kadınlar
08:00
Essendon Royals SCEssendon Royals SC
5 : 2
Calder United SCCalder United SC
08:00
Alamein FCAlamein FC
4 : 3
Boroondara EaglesBoroondara Eagles
09:00
South Melbourne FCSouth Melbourne FC
4 : 1
Preston LionsPreston Lions
12:30
Brunswick Juventus FCBrunswick Juventus FC
2 : 2
FV EmergingFV Emerging
Avustralya - Victoria Premier League 1
08:00
Eastern Lions SCEastern Lions SC
0 : 4
Western United FC YouthWestern United FC Youth
08:00
Langwarrin SCLangwarrin SC
2 : 2
Melbourne CityMelbourne City
08:00
North Geelong Warriors FCNorth Geelong Warriors FC
2 : 3
Melbourne VictoryMelbourne Victory
Beyaz Rusya - Pervaya Liga
16:00
FK BumpromFK Bumprom
16:00
Shakhtyor Soligorsk ReserveShakhtyor Soligorsk Reserve
17:00
BelshinaBelshina
17:00
FC OstrovetsFC Ostrovets
18:00
FC LidaFC Lida
1 : 0
Energetik BGU MinskEnergetik BGU Minsk
Beyaz Rusya - Vysshaya Ligi
16:00
FC SlutskFC Slutsk
0 : 5
Dinamo MinskDinamo Minsk
18:00
FC Dinamo BrestFC Dinamo Brest
6 : 1
FC Transmash MogilevFC Transmash Mogilev
20:00
Neman GrodnoNeman Grodno
1 : 0
Bate BorisovBate Borisov
Brezilya - Baiano, Serie B
21:00
Ssa FC BASsa FC BA
21:00
Feirense BAFeirense BA
Brezilya - Brasileiro Seri A2, Kadınlar
21:00
EC Juventude RSEC Juventude RS
3 : 1
Mixto EC MTMixto EC MT
Brezilya - Brasileiro Serie D
21:30
Audax Rio RJAudax Rio RJ
21:30
Real Noroestes ESReal Noroestes ES
22:00
AA Altos PIAA Altos PI
22:00
Aguia De Maraba PAAguia De Maraba PA
22:00
Retro FC PERetro FC PE
22:00
AS Arapiraquense ALAS Arapiraquense AL
22:00
CA Patrocinense MGCA Patrocinense MG
22:00
AA Internacional Limeira SPAA Internacional Limeira SP
23:00
Porto Velho EC ROPorto Velho EC RO
23:00
Rio Branco FC ACRio Branco FC AC
23:00
CS Esportiva ALCS Esportiva AL
23:00
CS Sergipe SECS Sergipe SE
Brezilya - Brasilero Seri B
01:00
Operario Ferroviario EC PROperario Ferroviario EC PR
1 : 0
Santos FC SPSantos FC SP
03:00
Avai FC SCAvai FC SC
3 : 2
Guarani FC SPGuarani FC SP
21:30
America FC MGAmerica FC MG
2 : 1
CR Brasil ALCR Brasil AL
23:00
AA Ponte Preta SPAA Ponte Preta SP
1 : 0
Gremio Novorizontino SPGremio Novorizontino SP
Brezilya - Brezilya Şampiyonası, Kadınlar
23:00
Ferroviaria SPFerroviaria SP
23:00
Santos FC SPSantos FC SP
Brezilya - Brezilya Serie C
23:00
CS Alagoano ALCS Alagoano AL
0 : 0
Botafogo FC PBBotafogo FC PB
23:00
AA Aparecidense GOAA Aparecidense GO
2 : 0
Tombense FC MGTombense FC MG
Brezilya - Carioca, Serie A2
20:45
Americano FC RJAmericano FC RJ
20:45
Duque De Caxias RJDuque De Caxias RJ
20:45
Marica FC RJMarica FC RJ
20:45
Artsul FC RJArtsul FC RJ
20:45
Olaria RJOlaria RJ
2 : 1
Goncalense FC RJGoncalense FC RJ
20:45
Resende RJResende RJ
1 : 1
Serrano FC RJSerrano FC RJ
20:45
America FC RJAmerica FC RJ
20:45
Araruama FC RJAraruama FC RJ
Brezilya - Catarinense, Serie B
21:00
Metropolitano SCMetropolitano SC
21:00
Camboriu SCCamboriu SC
21:00
Guarani de Palhoca SCGuarani de Palhoca SC
1 : 0
CA Tubarao SCCA Tubarao SC
Brezilya - Cearense, Serie C
22:00
Quixada CEQuixada CE
22:00
Itarema ECItarema EC
Brezilya - Gaucho, Serie A2
01:30
Veranopolis RSVeranopolis RS
1 : 2
SERC Brasil de Farroupilha RSSERC Brasil de Farroupilha RS
21:00
Sport Club Gaucho Passo Fundo RSSport Club Gaucho Passo Fundo RS
0 : 0
Cruzeiro De Porto Alegre RSCruzeiro De Porto Alegre RS
Brezilya - Goiano, 2. Divisao
21:30
Inhumas EC GOInhumas EC GO
21:30
Santa Helena GOSanta Helena GO
21:30
Abecat Ouvidorense GOAbecat Ouvidorense GO
21:30
Trindade GOTrindade GO
22:00
Anapolina GOAnapolina GO
22:00
Centro Oeste GOCentro Oeste GO
Brezilya - Kupa Paulista
02:00
Barretos SPBarretos SP
1 : 1
Comercial SPComercial SP
16:00
EC Sao Bernardo SPEC Sao Bernardo SP
1 : 2
AD Sao Caetano SPAD Sao Caetano SP
21:00
CA Taquaritinga SPCA Taquaritinga SP
1 : 0
Uniao Sao Joao EC SPUniao Sao Joao EC SP
21:00
Rio Claro FC SPRio Claro FC SP
1 : 1
Gremio Desportivo SC SPGremio Desportivo SC SP
21:00
Rio Branco SPRio Branco SP
1 : 0
Primavera SPPrimavera SP
21:00
EC Sao Bento SPEC Sao Bento SP
3 : 1
Capivariano SPCapivariano SP
21:00
CA Juventus SPCA Juventus SP
1 : 1
Associacao Portuguesa de Desportos SPAssociacao Portuguesa de Desportos SP
Brezilya - Maranhense
21:45
Maranhao MAMaranhao MA
21:45
Sampaio Correa FC MASampaio Correa FC MA
Brezilya - Mineiro, Modulo II
21:00
North EC MGNorth EC MG
21:00
EC Mamore MGEC Mamore MG
21:30
Tupi MGTupi MG
21:30
Democrata SL MGDemocrata SL MG
22:00
Varginha EC MGVarginha EC MG
22:00
Boa EC MGBoa EC MG
Brezilya - Paranaense, 2. Divisao
22:00
Apucarana Sports PRApucarana Sports PR
22:00
EC Laranja Mecanica PREC Laranja Mecanica PR
Brezilya - U20 Carioca, Serie A
16:00
Bangu AC RJBangu AC RJ
2 : 0
AA Portuguesa RJAA Portuguesa RJ
16:00
CR Flamengo RJCR Flamengo RJ
6 : 0
Boavista RJBoavista RJ
20:45
CR Vasco da Gama RJCR Vasco da Gama RJ
20:45
Madureira RJMadureira RJ
20:45
Volta Redonda RJVolta Redonda RJ
20:45
Sampaio Correa FE RJSampaio Correa FE RJ
Brezilya - U20 Cearense
15:25
AE Alvinegro CEAE Alvinegro CE
15:25
Santa Cruz FC CESanta Cruz FC CE
21:00
Crato EC CECrato EC CE
21:00
FC Acopiara CE U20FC Acopiara CE U20
21:00
Clube Atletico Cearense CEClube Atletico Cearense CE
1 : 1
Sao Gerardo EC CESao Gerardo EC CE
21:00
Floresta EC CEFloresta EC CE
3 : 1
Horizonte FC CEHorizonte FC CE
Çekya - CFL
11:15
SK Slavia Prague BSK Slavia Prague B
2 : 1
TJ Slovan VelvaryTJ Slovan Velvary
Çekya - Divize A
11:15
FK KomarovFK Komarov
2 : 3
FK Slavoj Cesky KrumlovFK Slavoj Cesky Krumlov
11:15
SK Otava KatoviceSK Otava Katovice
2 : 0
SK Klatovy 1898SK Klatovy 1898
11:15
SK Aritma PragSK Aritma Prag
2 : 0
FC Viktoria Marianske LazneFC Viktoria Marianske Lazne
17:00
FK Spartak SobeslavFK Spartak Sobeslav
17:00
Tj Jiskra Domazlice IITj Jiskra Domazlice II
17:00
SK Senco DoubravkaSK Senco Doubravka
17:00
FK Baník SokolovFK Baník Sokolov
18:00
FK TachovFK Tachov
18:00
SK HoroviceSK Horovice
18:00
FK Pribram BFK Pribram B
18:00
FK Jindrichuv Hradec 1910FK Jindrichuv Hradec 1910
Çekya - Divize B
11:15
SK StetiSK Steti
0 : 2
FK OstrovFK Ostrov
11:15
SK Ujezd Praha 4SK Ujezd Praha 4
2 : 2
SK SlanySK Slany
11:15
Brandys Nad LabemBrandys Nad Labem
5 : 1
FK Meteor Prague VIIIFK Meteor Prague VIII
11:15
FK Olympie BrezovaFK Olympie Brezova
1 : 1
Admira PR BAdmira PR B
11:15
FK Neratovice ByskoviceFK Neratovice Byskovice
3 : 0
FK Seko LounyFK Seko Louny
15:00
SK Cesky BrodSK Cesky Brod
1 : 3
KladnoKladno
15:00
FK Hvezda ChebFK Hvezda Cheb
15:00
ChomutovChomutov
Çekya - Divize C
11:15
LetohradLetohrad
1 : 3
TJ Velke HamryTJ Velke Hamry
11:15
MFk Chrudim BMFk Chrudim B
1 : 2
SK Vysoke MytoSK Vysoke Myto
11:30
Tj Spoje PrahaTj Spoje Praha
2 : 2
FC HlinskoFC Hlinsko
11:30
SK KosmonosySK Kosmonosy
11:30
FC Slavia HKFC Slavia HK
16:00
MFK TrutnovMFK Trutnov
16:00
FK CaslavFK Caslav
18:00
FK DobroviceFK Dobrovice
18:00
SK Kopana Benatky nad JizerouSK Kopana Benatky nad Jizerou
18:00
TJ Jiskra Usti nad OrliciTJ Jiskra Usti nad Orlici
18:00
FK TurnovFK Turnov
18:00
Rmsk CidlinaRmsk Cidlina
18:00
SK BenesovSK Benesov
Çekya - Divize D
15:00
SK Tatran Zdirec nad DoubravouSK Tatran Zdirec nad Doubravou
15:00
TJ Sokol LanzhotTJ Sokol Lanzhot
17:00
TJ Dalnice SpericeTJ Dalnice Sperice
17:00
SK Lisen BSK Lisen B
18:00
Zdar Nad SazavouZdar Nad Sazavou
1 : 3
Sokol TasoviceSokol Tasovice
18:00
MSK BreclavMSK Breclav
2 : 1
FK Velke MeziriciFK Velke Mezirici
18:00
FK PelhrimovFK Pelhrimov
3 : 3
FC PBS Velka BitesFC PBS Velka Bites
18:30
SFK VrchovinaSFK Vrchovina
18:30
AFC HumpolecAFC Humpolec
Çekya - Divize E
11:15
Kostelec Na HaneKostelec Na Hane
0 : 3
TJ Slovan BzenecTJ Slovan Bzenec
15:00
SternberkSternberk
15:00
TJ SkasticeTJ Skastice
16:00
1 HFK Olomouc1 HFK Olomouc
16:00
FK Nove SadyFK Nove Sady
18:00
Tatran VsechoviceTatran Vsechovice
4 : 1
FK Novy JicinFK Novy Jicin
18:00
FC VsetinFC Vsetin
18:00
SK Jiskra RymarovSK Jiskra Rymarov
Çekya - Divize F
18:30
SK Beskyd Frenstat p.R.SK Beskyd Frenstat p.R.
18:30
Tj RepisteTj Repiste
Çekya - MSFL
16:00
CSK Uhersky BrodCSK Uhersky Brod
4 : 4
FK Frydek MistekFK Frydek Mistek
18:30
TJ Start BrnoTJ Start Brno
18:30
FC Slovan RosiceFC Slovan Rosice
Çin - Çin 1. Ligi
14:00
Liaoning Tieren FCLiaoning Tieren FC
0 : 1
Foshan Nanshi FCFoshan Nanshi FC
14:00
Dalian Zhixing FCDalian Zhixing FC
0 : 3
Yunnan YukunYunnan Yukun
14:00
Heilongjiang Ice City FCHeilongjiang Ice City FC
1 : 2
Guangxi Pingguo HaliaoGuangxi Pingguo Haliao
14:30
Shijiazhuang Kungfu FCShijiazhuang Kungfu FC
0 : 0
Shanghai Jiading HuilongShanghai Jiading Huilong
14:30
Nanjing CityNanjing City
2 : 1
Qingdao Red LionsQingdao Red Lions
14:30
Chongqing Tonglianglong FCChongqing Tonglianglong FC
3 : 1
Wuxi WuguoWuxi Wuguo
Çin - Çin 2. Lig
11:00
Shenzhen Juniors FCShenzhen Juniors FC
2 : 1
Shanghai Port BShanghai Port B
11:00
Ganzhou Ruishi FCGanzhou Ruishi FC
0 : 2
Jiangxi Dark Horse JuniorJiangxi Dark Horse Junior
11:00
Shandong Taishan BShandong Taishan B
3 : 2
Rizhao YuqiRizhao Yuqi
12:30
Quanzhou YaxinQuanzhou Yaxin
:
Hunan XiangtaoHunan Xiangtao
14:30
Guangxi LanhangGuangxi Lanhang
14:30
Hainan StarHainan Star
Çin - Çin Süper Ligi
14:35
Zhejiang ProfessionalZhejiang Professional
3 : 1
Changchun YataiChangchun Yatai
15:00
HenanHenan
2 : 1
Beijing GuoanBeijing Guoan
Çin - Çin Süper Ligi, Kadınlar
11:00
Shanghai ShengliShanghai Shengli
1 : 2
Wuhan Jianghan UniversityWuhan Jianghan University
11:00
Changchun Jiuyin LoansChangchun Jiuyin Loans
3 : 0
Hainan QiongzhongHainan Qiongzhong
11:00
Jiangsu LFCJiangsu LFC
2 : 2
Shaanxi Chang An Athletic FCShaanxi Chang An Athletic FC
Danimarka - 2nd Division Doğu
15:00
Esbjerg FBEsbjerg FB
3 : 0
Nykoebing FCNykoebing FC
15:00
Aarhus FremadAarhus Fremad
1 : 2
FC RoskildeFC Roskilde
15:00
Middelfart BKMiddelfart BK
0 : 1
AB GladsaxeAB Gladsaxe
15:00
Skive IKSkive IK
1 : 2
Thisted FCThisted FC
15:00
Brabrand IFBrabrand IF
1 : 2
Frederiksberg Alliancen 2000Frederiksberg Alliancen 2000
15:00
HIK HellerupHIK Hellerup
1 : 0
BK Fremad AmagerBK Fremad Amager
Danimarka - 3. Lig
15:00
BK FremBK Frem
15:00
Naesby BKNaesby BK
15:00
Ishoej IFIshoej IF
0 : 0
BK AvartaBK Avarta
15:00
VSK AarhusVSK Aarhus
15:00
Holbaek BIHolbaek BI
15:00
SFB Oure FASFB Oure FA
15:00
IF LysengIF Lyseng
15:00
Vejgaard BKVejgaard BK
15:00
Holstebro BKHolstebro BK
15:00
Young Boys FD SilkeborgYoung Boys FD Silkeborg
15:00
Vanloese IFVanloese IF
Danimarka - Kvindeligaen, Kadınlar
15:00
HB KoegeHB Koege
15:00
Dbk Fortuna HjoerringDbk Fortuna Hjoerring
15:00
KoldingqKoldingq
15:00
AGF AarhusAGF Aarhus
15:00
Broendby IFBroendby IF
15:00
FC NordsjaellandFC Nordsjaelland
Danimarka Amatör - Danmarksserien
12:15
Varde IFVarde IF
12:15
Fjordager IFFjordager IF
12:30
Aarhus Fremad 2Aarhus Fremad 2
12:30
Norresundby FBNorresundby FB
15:00
Horsens FSHorsens FS
15:00
Odder IGFOdder IGF
15:00
B. 1909B. 1909
15:00
Kjellerup IFKjellerup IF
15:00
OKSOKS
15:00
VorupVorup
15:00
BK MarienlystBK Marienlyst
15:00
Viby IFViby IF
15:00
Ledoje Smorum FodboldLedoje Smorum Fodbold
15:00
Herlev IFHerlev IF
15:00
Vb 1968Vb 1968
15:00
KFUM BK RoskildeKFUM BK Roskilde
15:00
Slagelse BISlagelse BI
15:00
AB TaarnbyAB Taarnby
15:00
B 1908B 1908
15:00
Greve FodboldGreve Fodbold
15:00
Ringsted IFRingsted IF
15:00
Naestved IFNaestved IF
15:00
SundbySundby
15:00
Glostrup FKGlostrup FK
15:00
Alleread FKAlleread FK
15:00
BK SkjoldBK Skjold
15:00
Goerslev IFGoerslev IF
15:00
Karlslunde IFKarlslunde IF
15:00
Taarnby FFTaarnby FF
15:00
Hoersholm-Usseroed IKHoersholm-Usseroed IK
15:00
Broenshoej BKBroenshoej BK
15:00
Frederikssund IKFrederikssund IK
15:00
Ringkobing IFRingkobing IF
15:00
Tarup-Paarup IFTarup-Paarup IF
15:00
Aalborg (A)Aalborg (A)
15:00
Dalum IFDalum IF
15:00
Hobro Ik 2Hobro Ik 2
15:00
B1913B1913
15:00
VriVri
15:00
Hedensted IFHedensted IF
Estonya - Esiliiga
14:00
FC ElvaFC Elva
2 : 3
FCI Levadia TallinnFCI Levadia Tallinn
Estonya - Esiliiga B
14:00
Laanemaa Jk HaapsaluLaanemaa Jk Haapsalu
3 : 3
Tartu JK TammekaTartu JK Tammeka
Estonya - Meistriliiga Kadınlar
12:30
Tartu Jk TammekaTartu Jk Tammeka
12:30
JK TabasaluJK Tabasalu
20:00
Viimsi JKViimsi JK
0 : 3
Tallinna FC AraratTallinna FC Ararat
Estonya - Premium Liiga
12:00
JK Tallinna KalevJK Tallinna Kalev
2 : 5
Paide LinnameeskondPaide Linnameeskond
12:00
Nomme KaljuNomme Kalju
0 : 0
Flora TallinnFlora Tallinn
14:00
Parnu JK VaprusParnu JK Vaprus
1 : 4
Trans NarvaTrans Narva
Etiyopya - Premier Lig
15:00
Ethiopian MedhinEthiopian Medhin
15:00
Ethiopian Coffee SCEthiopian Coffee SC
15:00
Hawassa Kenema SCHawassa Kenema SC
0 : 5
Adama City FCAdama City FC
18:00
Sidama Bunna SCSidama Bunna SC
18:00
MekelakeyaMekelakeya
18:00
Hambericho DurameHambericho Durame
0 : 2
Sidama Bunna SCSidama Bunna SC
Faroe Adaları - 1. deild
15:00
AB ArgirAB Argir
15:00
FC SuduroyFC Suduroy
15:00
NSI Runavik IINSI Runavik II
15:00
B71 SandoyB71 Sandoy
17:00
TB TvoeroyriTB Tvoeroyri
1 : 1
HB Torshavn IIHB Torshavn II
Faroe Adaları - Premier Lig
19:00
Skala IFSkala IF
19:00
Vikingur GotaVikingur Gota
19:00
B36 TorshavnB36 Torshavn
1 : 1
B68 ToftirB68 Toftir
21:00
07 Vestur Sorvagur07 Vestur Sorvagur
21:00
HB TorshavnHB Torshavn
Fas - Botola Pro D2
19:00
JS MassiraJS Massira
1 : 3
Union Sportive Musulmane OujdaUnion Sportive Musulmane Oujda
19:00
Kawkab Athletic Club of MarrakechKawkab Athletic Club of Marrakech
19:00
Chabab Ben GuerirChabab Ben Guerir
19:00
Olympique Club Of KhouribgaOlympique Club Of Khouribga
2 : 1
Ittifaq MarrakechIttifaq Marrakech
19:00
Olympique DcheiraOlympique Dcheira
19:00
Difaa Hassani El JadidiDifaa Hassani El Jadidi
19:00
Racing Athletic Club CasablancaRacing Athletic Club Casablanca
19:00
CODM MeknesCODM Meknes
19:00
Raja Beni MellalRaja Beni Mellal
3 : 1
Chabab Atlas KhenifraChabab Atlas Khenifra
19:00
Stade MarocainStade Marocain
2 : 1
Rapide Oued ZemRapide Oued Zem
19:00
Wydad FesWydad Fes
1 : 0
AS SaleAS Sale
Filipinler - Filipinler Futbol Ligi
10:00
Manila Montet FCManila Montet FC
0 : 14
Kaya FC–IloiloKaya FC–Iloilo
12:45
Philippine ArmyPhilippine Army
0 : 1
Maharlika Manila FCMaharlika Manila FC
15:30
Meralco ManilaMeralco Manila
4 : 1
Mendiola FCMendiola FC
Finlandiya - Kakkonen, B Grubu
14:00
Tampereen Ilves 2Tampereen Ilves 2
14:00
Tampere UnitedTampere United
16:00
SexypoexytSexypoexyt
2 : 4
Tampereen-Viipurin Ilves-KissatTampereen-Viipurin Ilves-Kissat
18:00
FC HonkaFC Honka
18:00
VJSVJS
19:00
FC Inter Turku 2FC Inter Turku 2
19:00
Esbo BollklubbEsbo Bollklubb
Finlandiya - Kakkonen, C Grubu
16:00
GBK KokkolaGBK Kokkola
2 : 1
TP-47TP-47
16:00
Kuopion EloKuopion Elo
4 : 1
Narpes KraftNarpes Kraft
17:00
JpsJps
17:00
JS HerculesJS Hercules
Finlandiya - Kansallinen Liiga, Kadınlar
16:00
JypkJypk
1 : 4
Kuopion PalloseuraKuopion Palloseura
16:00
PK-35 HelsinkiPK-35 Helsinki
16:00
Tampereen IlvesTampereen Ilves
16:00
HpsHps
16:00
PK-35 VantaaPK-35 Vantaa
16:00
Pallokerho Keski-UusimaaPallokerho Keski-Uusimaa
0 : 7
HJK HelsinkiHJK Helsinki
18:00
Aland UnitedAland United
18:00
FC HonkaFC Honka
Finlandiya - Suomen Kupası
15:00
Turun PalloseuraTurun Palloseura
15:00
Mikkelin PalloilijatMikkelin Palloilijat
17:00
Esbo BollklubbEsbo Bollklubb
1 : 5
FC Haka ValkeakoskiFC Haka Valkeakoski
17:00
VJSVJS
17:00
Atlantis FCAtlantis FC
17:30
AC OuluAC Oulu
17:30
Kapa Kapylan PalloKapa Kapylan Pallo
18:00
Tampereen IlvesTampereen Ilves
18:00
Seinajoen JKSeinajoen JK
19:00
FC Inter Turku 2FC Inter Turku 2
19:00
Vaasan PalloseuraVaasan Palloseura
Güney Afrika - Premiership
16:00
University of Pretoria FCUniversity of Pretoria FC
1 : 1
Richards Bay FCRichards Bay FC
İran - Hazfi Kupası
19:15
Foolad Mobarakeh Sepahan SCFoolad Mobarakeh Sepahan SC
19:15
Gol Gohar Sirjan FCGol Gohar Sirjan FC
19:30
Aluminium ArakAluminium Arak
19:30
Mes Rafsanjan FCMes Rafsanjan FC
İrlanda - Premier Division, Kadınlar
16:00
Shelbourne FC KadınlarShelbourne FC Kadınlar
1 : 0
Galway WfcGalway Wfc
17:00
Bohemian FCBohemian FC
2 : 2
Peamount UnitedPeamount United
20:00
Wexford Youths Women AFCWexford Youths Women AFC
3 : 1
DLR WavesDLR Waves
21:00
Sligo RoversSligo Rovers
21:00
Shamrock Rovers FCShamrock Rovers FC
21:30
Athlone Town FCAthlone Town FC
21:30
Treaty UnitedTreaty United
İspanya Amatör - Tercera Federacion, Playofflar
21:00
CD Ardoi FECD Ardoi FE
21:00
CD AnguianoCD Anguiano
İsveç - 1. Lig Güney Grubu
17:00
FC Rosengaard 1917FC Rosengaard 1917
1 : 1
FC TrollhattanFC Trollhattan
17:00
Lunds BKLunds BK
2 : 1
Torslanda IKTorslanda IK
17:00
Norrby IFNorrby IF
6 : 0
Oskarshmans AIKOskarshmans AIK
17:00
Angelholms FFAngelholms FF
0 : 0
Tvaakers IFTvaakers IF
İsveç - 1. Lig Kuzey Grubu
14:00
AFC EskilstunaAFC Eskilstuna
2 : 2
FBK KarlstadFBK Karlstad
17:00
Hammarby Talang FFHammarby Talang FF
1 : 1
Vasalund EssingeVasalund Essinge
17:00
Karlbergs BKKarlbergs BK
1 : 1
IFK StocksundIFK Stocksund
İsveç - 2. Lig, Norra Gotaland
14:00
Herrestads AIFHerrestads AIF
14:00
Motala AIF FKMotala AIF FK
15:00
Saffle SKSaffle SK
15:00
Grebbestads IFGrebbestads IF
15:00
IFK Kumla FKIFK Kumla FK
15:00
Vanersborgs FKVanersborgs FK
17:00
IK GauthiodIK Gauthiod
3 : 2
Stenungsunds IFStenungsunds IF
İsveç - 2. Lig, Norra Svealand
16:00
Kungsangens IFKungsangens IF
2 : 1
FC GuteFC Gute
17:00
Sandvikens AIK FKSandvikens AIK FK
17:00
Hudiksvalls FFHudiksvalls FF
17:00
FOC FarstaFOC Farsta
17:00
IK FrankeIK Franke
17:00
FC ArlandaFC Arlanda
17:00
Enkopings SKEnkopings SK
18:30
Dalkurd FFDalkurd FF
18:30
Falu FKFalu FK
İsveç - 2. Lig, Norrland
13:00
Kiruna FFKiruna FF
13:00
Ytterhogdals IKYtterhogdals IK
14:00
Umea FC AkademiUmea FC Akademi
14:00
IFK LuleaaIFK Luleaa
15:00
Algarna Harnosand IFAlgarna Harnosand IF
15:00
Gottne IFGottne IF
15:00
Bodens BKBodens BK
15:00
Team TG FFTeam TG FF
15:00
Bergnasets AIKBergnasets AIK
4 : 2
Taftea IKTaftea IK
16:00
Skelleftea FFSkelleftea FF
16:00
Lucksta IFLucksta IF
İsveç - 2. Lig, Sodra Gotaland
15:00
Osterlen FFOsterlen FF
15:00
FK KarlskronaFK Karlskrona
15:00
IFK TrelleborgIFK Trelleborg
15:00
Hassleholms IFHassleholms IF
17:00
IFK KarlshamnIFK Karlshamn
17:00
FBK BalkanFBK Balkan
İsveç - 2. Lig, Sodra Svealand
14:00
BK LjungsbroBK Ljungsbro
14:00
Arameisk-SyrianskaArameisk-Syrianska
16:00
Mjölby AI FFMjölby AI FF
0 : 3
Huddinge IFHuddinge IF
17:00
IF SylviaIF Sylvia
17:00
Enskede IKEnskede IK
18:00
Syrianska FCSyrianska FC
2 : 2
IK SleipnerIK Sleipner
İsveç - 2. Lig, Vastra Gotaland
14:00
Landvetter ISLandvetter IS
14:00
Hittarps IKHittarps IK
14:00
JonseredsJonsereds
14:00
IK TordIK Tord
15:00
Varbergs GIF FKVarbergs GIF FK
15:00
Husqvarna FFHusqvarna FF
15:00
BK AstrioBK Astrio
15:00
Ockero IFOckero IF
18:00
Qviding FIFQviding FIF
18:00
Vastra Frölunda IFVastra Frölunda IF
İsveç - Superettan
16:00
Gefle IFGefle IF
1 : 2
Landskrona BoisLandskrona Bois
16:00
Skovde AIKSkovde AIK
0 : 2
Degerfors IFDegerfors IF
16:00
Utsiktens BKUtsiktens BK
0 : 1
VarbergsVarbergs
İsveç Amatör - Elitettan, Kadınlar
14:00
Jitex Molndal BKJitex Molndal BK
14:00
SunnanaSunnana
14:00
Lidkopings FKLidkopings FK
1 : 2
Umea IKUmea IK
15:00
Gamla Upsala SKGamla Upsala SK
1 : 2
Malmo FFMalmo FF
16:00
Alingsas FC UnitedAlingsas FC United
3 : 0
Bollstanas SKBollstanas SK
İsveç Amatör - U19 Allsvenskan
13:00
Helsingborgs IFHelsingborgs IF
2 : 1
AIK SolnaAIK Solna
15:00
Djurgardens IFDjurgardens IF
15:00
BK HackenBK Hacken
İzlanda - 1. deild, Kadınlar
17:00
Umf SelfossUmf Selfoss
17:00
Afturelding MosfellsbaerAfturelding Mosfellsbaer
İzlanda - 1st deild
17:00
Leiknir ReykjavikLeiknir Reykjavik
2 : 3
UMF GrindavikUMF Grindavik
17:00
Dalvik/ReynirDalvik/Reynir
17:00
Keflavik IFKeflavik IF
19:00
FjolnirFjolnir
19:00
Thor AkureyriThor Akureyri
İzlanda - 2. deild
17:00
KF FjallabyggdKF Fjallabyggd
17:00
UMF SelfossUMF Selfoss
22:00
KFG GardabaerKFG Gardabaer
22:00
IF VolsungurIF Volsungur
İzlanda - 3. deild
19:00
Augnablik FCAugnablik FC
19:00
MagniMagni
21:00
ArbaerArbaer
21:00
SindriSindri
İzlanda - Besta deild, Kadınlar
17:00
FH HafnarfjordurFH Hafnarfjordur
17:00
Keflavik IFKeflavik IF
19:00
Stjarnan GardabaerStjarnan Gardabaer
1 : 4
Thor/KAThor/KA
Japonya - J.Lig 2
12:00
Fujieda MYFCFujieda MYFC
1 : 3
Yokohama FCYokohama FC
13:00
Kagoshima UnitedKagoshima United
2 : 1
Montedio YamagataMontedio Yamagata
Japonya - J.Lig 3
09:00
FC OsakaFC Osaka
2 : 1
Gainare TottoriGainare Tottori
12:00
YSCC YokohamaYSCC Yokohama
1 : 2
FC GifuFC Gifu
Japonya - J.Ligi
10:00
Yokohama F MarinosYokohama F Marinos
1 : 3
Machida ZelviaMachida Zelvia
12:30
Sanfrecce HiroshimaSanfrecce Hiroshima
4 : 1
Tokyo VerdyTokyo Verdy
13:00
Kyoto Sanga FCKyoto Sanga FC
2 : 0
Hokkaido Consadole SapporoHokkaido Consadole Sapporo
13:00
Cerezo OsakaCerezo Osaka
2 : 1
Urawa Red DiamondsUrawa Red Diamonds
Japonya - Nadeshiko Ligi, 1. Lig, Kadınlar
09:00
Shizuoka SSU BonitaShizuoka SSU Bonita
1 : 1
Speranza Osaka-TakatsukiSperanza Osaka-Takatsuki
Kanada - Kanada Premier Lig
03:00
Valour FCValour FC
2 : 3
Pacific FCPacific FC
20:00
Atletico OttawaAtletico Ottawa
1 : 2
York United FCYork United FC
23:00
HFX Wanderers FCHFX Wanderers FC
23:00
Forge FC HamiltonForge FC Hamilton
Kazakistan - Premier Lig
16:00
Shakhtar KaragandyShakhtar Karagandy
0 : 3
AtyrauAtyrau
18:00
Kaisar KyzylordaKaisar Kyzylorda
1 : 1
FK TuranFK Turan
18:00
Tobol KostanayTobol Kostanay
1 : 0
Kairat AlmatyKairat Almaty
Kenya - Premier Lig
13:00
Nairobi City Stars FCNairobi City Stars FC
13:00
Kakamega HomeboyzKakamega Homeboyz
13:00
Bidco UnitedBidco United
0 : 1
Kariobangi SharksKariobangi Sharks
15:00
Shabana FCShabana FC
15:00
AFC Leopards SCAFC Leopards SC
15:00
WazitoWazito
15:00
FC TalantaFC Talanta
16:00
Kenya Commercial BankKenya Commercial Bank
16:00
Posta Rangers FCPosta Rangers FC
16:00
Tusker Football ClubTusker Football Club
2 : 1
Bandari FCBandari FC
Kolombiya - Liga Femenina
22:00
Independiente MedellinIndependiente Medellin
22:00
Alianza FCAlianza FC
22:00
Asociacion Deportivo CaliAsociacion Deportivo Cali
22:00
Llaneros FCLlaneros FC
Kore Cumhuriyeti - K3 Ligi
09:00
Gimhae FCGimhae FC
0 : 0
Gyeongju FCGyeongju FC
11:00
Hwaseong FCHwaseong FC
1 : 0
Gangneung Citizen FCGangneung Citizen FC
12:00
Yangpyeong FCYangpyeong FC
12:00
Yeoju FCYeoju FC
13:00
Daejeon Korail FCDaejeon Korail FC
13:00
Chuncheon FCChuncheon FC
Kore Cumhuriyeti - K-Lig 1
12:00
Pohang SteelersPohang Steelers
1 : 1
Daejeon Citizen FCDaejeon Citizen FC
13:00
Gwangju FCGwangju FC
2 : 0
Gimcheon Sangmu FCGimcheon Sangmu FC
14:00
Gangwon FCGangwon FC
3 : 1
Suwon FCSuwon FC
Kore Cumhuriyeti - K-Lig 2
13:00
Gyeongnam FCGyeongnam FC
0 : 0
Suwon BluewingsSuwon Bluewings
13:00
Jeonnam DragonsJeonnam Dragons
1 : 1
Bucheon FC 1995Bucheon FC 1995
13:30
Seongnam FCSeongnam FC
3 : 1
FC AnyangFC Anyang
Letonya - 1st Ligas
13:00
FK Tukums 2000/Tss IIFK Tukums 2000/Tss II
:
Skanstes SKSkanstes SK
15:00
FK Smiltene/BjssFK Smiltene/Bjss
15:00
Marupes SCMarupes SC
17:00
Leevon PpkLeevon Ppk
17:00
Rezeknes Fa/BjssRezeknes Fa/Bjss
19:00
Jfk VentspilsJfk Ventspils
19:00
Riga FC IIRiga FC II
Letonya - Virsliga
19:00
FK LiepajaFK Liepaja
1 : 1
BFC DaugavpilsBFC Daugavpils
Litvanya - 1 Lyga
18:00
FK Minija 2017FK Minija 2017
18:00
FK AtmosferaFK Atmosfera
Litvanya - A Lyga
16:00
FC HegelmannFC Hegelmann
3 : 2
FK Suduva MarijampoleFK Suduva Marijampole
17:00
FA SiauliaiFA Siauliai
3 : 3
FC Dziugas TelsiaiFC Dziugas Telsiai
18:00
FK Banga GargzdaiFK Banga Gargzdai
2 : 0
FK TransinvestFK Transinvest
19:00
DFK Dainava AlytusDFK Dainava Alytus
0 : 0
FK Kauno ZalgirisFK Kauno Zalgiris
Litvanya - II Lyga
12:00
FK Viltis VilniusFK Viltis Vilnius
5 : 1
FK Saned JoniskisFK Saned Joniskis
12:00
Sirvena BirzaiSirvena Birzai
12:00
FK DembavaFK Dembava
17:00
FC Neptunas BFC Neptunas B
17:00
FKS UkmergeFKS Ukmerge
Lübnan - Premiyer Lig
17:00
Al SafaAl Safa
1 : 3
Al AhedAl Ahed
Malezya - FA Kupası
12:30
Selangor FASelangor FA
:
Negeri Sembilan FANegeri Sembilan FA
15:15
Johor Darul Tazim FCJohor Darul Tazim FC
15:15
Kelantan United FCKelantan United FC
15:15
Sabah FASabah FA
15:15
Kl RoversKl Rovers
Nijerya - Premier League
18:00
Lobi StarsLobi Stars
4 : 3
Kwara UnitedKwara United
18:00
Katsina United FCKatsina United FC
2 : 0
Doma United FCDoma United FC
18:00
Rivers United FCRivers United FC
6 : 0
Gombe United FCGombe United FC
18:00
Heartland FC OwerriHeartland FC Owerri
1 : 0
Niger Tornadoes FCNiger Tornadoes FC
Norveç - 1. Lig, Kadınlar
13:00
TIL 2020TIL 2020
2 : 2
Viking FKViking FK
15:00
FK FyllingsdalenFK Fyllingsdalen
1 : 0
Odds BKOdds BK
Norveç - 2. Lig Grup 1
15:00
NotoddenNotodden
0 : 4
Hodd ILHodd IL
15:00
Vard HaugesundVard Haugesund
1 : 1
JervJerv
16:00
FK ArendalFK Arendal
2 : 1
Viking (A)Viking (A)
16:00
KVIK Halden FKKVIK Halden FK
0 : 2
FK Eik-ToensbergFK Eik-Toensberg
16:00
Sotra SKSotra SK
2 : 0
FK Orn-HortenFK Orn-Horten
Norveç - 2. Lig Grup 2
15:00
FolloFollo
0 : 0
FK Gjovik-LynFK Gjovik-Lyn
15:00
KjelsasKjelsas
2 : 2
Eidsvold TFEidsvold TF
16:00
Ullensaker / KisaUllensaker / Kisa
3 : 0
StrindheimStrindheim
Norveç - 3. Küme Grup 1
14:00
Stord FKStord FK
1 : 3
FordeForde
14:00
ArdalArdal
14:00
FK Haugesund 2FK Haugesund 2
15:00
Fana ILFana IL
15:00
Askoey FKAskoey FK
15:00
OsOs
15:00
BjargBjarg
16:00
Floroe SKFloroe SK
16:00
Froeya ILFroeya IL
16:00
LoddefjordLoddefjord
0 : 2
SK Djerv 1919SK Djerv 1919
Norveç - 3. Küme Grup 2
15:00
VigorVigor
1 : 2
FK MandalskamerateneFK Mandalskameratene
16:00
Vindbjart FKVindbjart FK
2 : 1
Sandnes ULF 2Sandnes ULF 2
16:00
Fram IFFram IF
16:00
Odds BK IIOdds BK II
17:00
Pors GrenlandPors Grenland
0 : 0
BroddBrodd
Norveç - 3. Küme Grup 3
15:00
Skeid Fotball 2Skeid Fotball 2
2 : 3
UllernUllern
15:00
AssidenAssiden
15:00
OppsalOppsal
15:00
IL FlintIL Flint
0 : 1
BaerumBaerum
15:00
KFUM 2KFUM 2
0 : 1
NordstrandNordstrand
16:00
AaskollenAaskollen
16:00
Asker FotballAsker Fotball
16:00
Sarpsborg 08 2Sarpsborg 08 2
0 : 2
FriggFrigg
Norveç - 3. Küme Grup 4
15:00
Stromsgodset 2Stromsgodset 2
15:00
Trygg/LadeTrygg/Lade
16:00
SurnadalSurnadal
16:00
ByasenByasen
16:00
TillerTiller
2 : 2
Rosenborg 2Rosenborg 2
16:00
Nardo FKNardo FK
4 : 1
MelhusMelhus
Norveç - 3. Küme Grup 5
16:00
Lokomotiv OsloLokomotiv Oslo
2 : 0
FUNNEFOSS/VORMSUNDFUNNEFOSS/VORMSUND
16:00
Spjelkavik ILSpjelkavik IL
1 : 2
SK TraeffSK Traeff
16:00
LorenskogLorenskog
3 : 2
Gjelleraasen IFGjelleraasen IF
17:00
Hoedd IL 2Hoedd IL 2
1 : 4
SkjettenSkjetten
17:00
BjoerkelangenBjoerkelangen
17:00
Kristiansund BK 2Kristiansund BK 2
Norveç - 3. Küme Grup 6
14:00
BODO/GLIMT 2BODO/GLIMT 2
14:00
FK MjolnerFK Mjolner
16:00
HarstadHarstad
16:00
Sprint/Jeloey SKSprint/Jeloey SK
16:00
Honefoss BKHonefoss BK
16:00
FK FyllingsdalenFK Fyllingsdalen
16:30
SkjervoeySkjervoey
16:30
IF FloeyaIF Floeya
17:00
IL UlfstindIL Ulfstind
17:00
ElverumElverum
Norveç - Toppserien,Bayanlar
14:00
Arna-BjornarArna-Bjornar
0 : 1
RoaRoa
14:00
KolbotnKolbotn
1 : 0
AsaneAsane
14:00
LSK KvinnerLSK Kvinner
3 : 1
Rosenborg BK KvinnerRosenborg BK Kvinner
14:00
Stabaek IFStabaek IF
0 : 0
LynLyn
14:00
Vaalerenga OsloVaalerenga Oslo
2 : 0
SK BrannSK Brann
Özbekistan - PFL
18:00
Qizilqum ZarafshonQizilqum Zarafshon
18:00
FC AndijonFC Andijon
18:00
Neftchi FargonaNeftchi Fargona
1 : 1
FK Termez SurkhonFK Termez Surkhon
Paraguay - 2.Lig
00:00
Resistencia FCResistencia FC
0 : 0
CA 3 de Febrero CDECA 3 de Febrero CDE
02:30
CA TembetaryCA Tembetary
1 : 0
12 de Junio de Villa Hayes12 de Junio de Villa Hayes
17:00
CarapeguaCarapegua
0 : 0
Guairena FCGuairena FC
17:00
CD RecoletaCD Recoleta
17:00
Pastoreo FCPastoreo FC
Peru - Liga Femenina
19:00
CD Universidad Cesar VallejoCD Universidad Cesar Vallejo
1 : 1
Deportivo MunicipalDeportivo Municipal
21:00
Biavo FCBiavo FC
21:00
Club Alianza LimaClub Alianza Lima
Peru - Segunda Division
21:15
AD CantolaoAD Cantolao
21:15
CDU San MartinCDU San Martin
23:00
Ayacucho FCAyacucho FC
23:00
Em Deportivo BinacionalEm Deportivo Binacional
23:30
Deportivo LlacuabambaDeportivo Llacuabamba
23:30
Alianza Universidad de HuanucoAlianza Universidad de Huanuco
Romanya - Liga 3
17:30
CSM Focsani 2007CSM Focsani 2007
17:30
CS Dinamo BucurestiCS Dinamo Bucuresti
Şili - Primera Division, Women
18:00
Deportes AntofagastaDeportes Antofagasta
18:00
CD Everton Vina Del MarCD Everton Vina Del Mar
18:00
Coquimbo UnidoCoquimbo Unido
18:00
Audax ItalianoAudax Italiano
18:00
Santiago MorningSantiago Morning
18:00
CobresalCobresal
Şili - Şili Kupası
02:00
San Luis de QuillotaSan Luis de Quillota
02:00
CD Everton Vina Del MarCD Everton Vina Del Mar
19:00
CD Municipal Mejillones SadpCD Municipal Mejillones Sadp
0 : 4
Deportes CopiapoDeportes Copiapo
19:00
Presidente IbanezPresidente Ibanez
19:00
HuachipatoHuachipato
22:00
Club Barcelona de CopiapoClub Barcelona de Copiapo
0 : 3
CD Cobreloa CalamaCD Cobreloa Calama
22:00
Provincial OsornoProvincial Osorno
2 : 2
Club de Deportes Temuco SADPClub de Deportes Temuco SADP
22:00
CD Imperial UnidoCD Imperial Unido
2 : 2
Arturo Fernandez VialArturo Fernandez Vial
22:00
Vicente PerezVicente Perez
0 : 3
U. ConcepcionU. Concepcion
22:00
Real San JoaquinReal San Joaquin
0 : 0
Santiago MorningSantiago Morning
22:00
Deportes RengoDeportes Rengo
22:00
CD Santa CruzCD Santa Cruz
22:00
CD MelipillaCD Melipilla
1 : 0
Union San FelipeUnion San Felipe
22:00
San Antonio UnidoSan Antonio Unido
22:00
Deportes Union La CaleraDeportes Union La Calera
22:00
Deportes RecoletaDeportes Recoleta
1 : 3
Audax ItalianoAudax Italiano
23:00
Juvenil SeminarioJuvenil Seminario
23:00
Deportes MagallanesDeportes Magallanes
Singapur - Premier Lig
13:00
Young LionsYoung Lions
3 : 2
Albirex Niigata Singapore FCAlbirex Niigata Singapore FC
15:15
Brunei DPMM FCBrunei DPMM FC
15:15
Lion City Sailors FCLion City Sailors FC
Tayland - FA Kupası
14:00
Bangkok United FCBangkok United FC
14:00
DP Kanchanaburi FCDP Kanchanaburi FC
Tayvan - Mulan Football League
10:30
Inter TaoyuanInter Taoyuan
1 : 4
Taichung Blue WhaleTaichung Blue Whale
11:00
Taipei XiongzanTaipei Xiongzan
1 : 0
HualianHualian
13:30
New Taipei Hang YuenNew Taipei Hang Yuen
13:30
Kaohsiung Sunny BankKaohsiung Sunny Bank
13:30
Kaohsiung Sunny BankKaohsiung Sunny Bank
13:30
New Taipei Hang YuenNew Taipei Hang Yuen
Tunus - Lig 1
18:30
Etoile Sportive du SahelEtoile Sportive du Sahel
1 : 2
Club Sportif SfaxienClub Sportif Sfaxien
21:00
Esperance Sportive de TunisEsperance Sportive de Tunis
2 : 0
Us MonastirUs Monastir
Uruguay - 2.Lig
16:00
CooperCooper
16:00
Uruguay Montevideo FCUruguay Montevideo FC
21:00
Plaza ColoniaPlaza Colonia
21:00
Institucion Atletica Sud AmericaInstitucion Atletica Sud America
21:30
Cerrito CSCerrito CS
21:30
Albion FCAlbion FC
Uruguay - Premier Lig
01:00
Miramar MisionesMiramar Misiones
1 : 0
CA CerroCA Cerro
21:00
CA River Plate (Uru)CA River Plate (Uru)
1 : 1
Deportivo MaldonadoDeportivo Maldonado
23:30
Club Nacional de FootballClub Nacional de Football
1 : 0
Liverpool MontevideoLiverpool Montevideo
Vietnam - V Lig 2
12:00
Tdcs Dong ThapTdcs Dong Thap
12:00
Dong Nai FCDong Nai FC
13:00
Long AN FCLong AN FC
1 : 1
Phu Dong FCPhu Dong FC
14:00
Binh PhuocBinh Phuoc
14:00
Hoa Binh FCHoa Binh FC
Vietnam - V-Ligi
13:00
Song Lam Nghe AnSong Lam Nghe An
0 : 1
Clb Bd Dong A Thanh HoaClb Bd Dong A Thanh Hoa
14:00
Hong Linh Ha Tinh FCHong Linh Ha Tinh FC
1 : 1
Viettel FcViettel Fc
14:00
Sanna Khanh Hoa BvnSanna Khanh Hoa Bvn
0 : 5
Quang Nam FCQuang Nam FC
15:15
Ho Chi Minh City FCHo Chi Minh City FC
1 : 1
Nam Dinh FCNam Dinh FC
Zimbabve - Premier Soccer Ligi
16:00
Yadah FCYadah FC
16:00
Manica Diamonds FCManica Diamonds FC
16:00
Bulawayo Chiefs FCBulawayo Chiefs FC
16:00
FC PlatinumFC Platinum
16:00
Simba Bhora FCSimba Bhora FC
16:00
Arenel Movers FCArenel Movers FC
16:00
Ngezi PlatinumNgezi Platinum
16:00
Chicken Inn FCChicken Inn FC