DOLAR32,8248% 0.04
EURO35,2439% -0.18
STERLIN41,7711% -0.2
FRANG36,7168% -0.28
ALTIN2.450,67% -1,57
BITCOIN64.313,09-0.902

YAZAR NİLGÜN BATIYELİ’NİN BİLİM KURGU VE SOSYAL SORUMLULUK ÜZERİNE SÖYLEŞİSİ!

Yayınlanma Tarihi : Google News
YAZAR NİLGÜN BATIYELİ’NİN BİLİM KURGU VE SOSYAL SORUMLULUK ÜZERİNE SÖYLEŞİSİ!

Yazar Nilgün Batıyeli, bilim kurgu edebiyatı ve sosyal sorumluluk projeleri üzerine yaptığı bir söyleşiyle dikkat çekti. Batıyeli, uzun yıllar uluslararası şirketlerde kimyasal madde satışı yapmasının ardından son 15 yıldır yazarlık yapmaktadır.

Batıyeli’nin söyleşide belirttiğine göre, bilim kurgu edebiyatı onun öncelikli ilgi alanıdır ve eserlerinde bu türü tercih etmektedir. Özellikle “Göbeklitepe’den Doğdu” ve “Ruhların Tohumu” adlı kitaplarına dikkat çekti.

Söyleşide, Batıyeli kendi kitapları ve sosyal sorumluluk projeleri hakkında detaylı bilgi verdi. Özellikle çiftçilere yönelik yardım projelerine odaklandığını ve eğitim alanında destek olmayı hedeflediğini ifade etti.

Batıyeli’nin gelecek hedefleri arasında uluslararası düzeyde tanınmış bir yazar olmayı ve kitaplarının Best Seller listesine girmesini arzuladığını vurguladı.

Son olarak, izleyicilere umutlarını kaybetmemeleri ve pozitif bir bakış açısıyla yaşamaları gerektiğini vurgulayan Batıyeli, umut dolu bir mesaj verdi.

Yazar Nilgün Batıyeli’nin bu ilham verici söyleşisi, bilim kurgu edebiyatı severler ve sosyal sorumluluk alanında faaliyet gösterenler arasında ilgiyle karşılandı.