DOLAR32,5333% 0.25
EURO34,8634% 0.39
STERLIN40,7146% 0.62
FRANG35,7941% 0.53
ALTIN2.486,80% 1,00
BITCOIN2.008.659-3.503

YATIRIMCI VE GİRİŞİMCİ SEZGİN VARDARLI ‘NIN ÖNDERLİĞİNDE ‘SOOMAS DANIŞMANLIK’ SEKTÖRE YÖN VERİYOR!

Yayınlanma Tarihi : Güncelleme Tarihi : Google News
YATIRIMCI VE GİRİŞİMCİ SEZGİN VARDARLI ‘NIN ÖNDERLİĞİNDE ‘SOOMAS DANIŞMANLIK’ SEKTÖRE YÖN VERİYOR!

Girişimci ruhu ve finansal uzmanlığıyla tanınan Sezgin Vardarlı , SOOMAS Danışmanlık şirketiyle sektörde adından sıkça söz ettiriyor. Vardarlı ‘nın geçmişten gelen bilgisayar merakı, spor tutkusu ve araştırmacı kişiliği, danışmanlık sektörünü seçmesinde etkili olmuş.

Şirket, finansal konularda danışmanlık hizmeti sunarak müşterilerine doğru yönlendirme yapıyor. Bütçe yönetimi, yatırım stratejileri gibi konularda uzmanlaşan SOOMAS Danışmanlık, müşterilerine tutarlılık ve istikrar vurgusu yapıyor.

Vardarlı ‘nın liderliğindeki firma, ufak adımlarla başlayıp büyük hedeflerle ilerlemenin önemine vurgu yapıyor. 3B teorisi adını verdikleri Bilge, Bilgi ve Birlik kavramlarına dayanarak, doğru bilgiye sahip olmanın, risk alabilmenin ve ekip ruhuyla çalışabilmenin başarı için kritik olduğunu belirtiyorlar.

Ayrıca, Vardarlı ‘nın öncülüğünde yapılan bir kalkınma raporu, ülke sorunlarına çözüm yolları sunuyor. Ekonomi, ahlak, siyaset ve eğitim gibi alanlarda çözüm önerileri sunan şirket, Türk toplumuna bu çözümleri lanse etmeyi hedefliyor.

Sezgin Vardarlı’nın liderliğindeki SOOMAS Danışmanlık, sektördeki etkileyici çalışmalarıyla dikkat çekiyor ve gelecekte de sektöre yön vermeye devam edeceğe benziyor.

YORUM YAP