DOLAR32,2341% 0.13
EURO34,8630% -0.01
STERLIN41,0660% 0.26
FRANG35,2671% 0.18
ALTIN2.416,72% 0,28
BITCOIN67.663,99-2.338

UĞURA AMBALAJ A.Ş – SATIŞ VE PAZARLAMA MÜDÜRÜ CIHAN ÖZÇELİK’İN BAŞARI HİKAYESİ

Yayınlanma Tarihi : Google News
UĞURA AMBALAJ A.Ş – SATIŞ VE PAZARLAMA MÜDÜRÜ CIHAN ÖZÇELİK’İN BAŞARI HİKAYESİ

Uğura Ambalaj A.Ş’nin Satış ve Pazarlama Müdürü ve aynı zamanda bir yazar olan Cihan Özçelik, NS Örme Boya Baskı’nın işkolik programında Selin Ceylan’ın konuğu olarak yer aldı. Programda Cihan Özçelik, kişisel ve profesyonel geçmişinden bahsederek, Uğura Ambalaj A.Ş’nin 20 yıldır ambalaj sektöründe faaliyet gösterdiğini belirtti. Cihan Özçelik, 1989 doğumlu, evli ve üç çocuk babası olarak, İzmir’de doğup büyüdüğünü, lise mezunu olduktan sonra aile şirketinde çeşitli alanlarda çalıştığını ve son 10 yıldır satış ve pazarlama müdürlüğü görevini üstlendiğini açıkladı.

Aynı zamanda yazarlıkla da ilgilenen Cihan Özçelik, müzikle başladığı yazarlık serüvenini anlattı. Gençlik yıllarında rap müziğiyle ilgilenen ve kendi sözlerini yazan Özçelik, bu süreçte müzikle birlikte yazma tutkusunu keşfetti. İlk kitabı olan “Las Vegas Hep İçimdeydi, Bugün Ben İçindeyim”i geçtiğimiz yıl yayımlanan Özçelik, bu kitabında seyahat deneyimleri ve girişimcilikle ilgili gözlemlerini paylaştı. Ayrıca, müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalarını ve sektördeki farklılık noktalarını vurguladı.

Uğura Ambalaj A.Ş’nin hizmetleri üzerine konuşan Cihan Özçelik, ambalajın hayatın her alanında önemli bir rol oynadığını belirtti. Firma olarak müşteri memnuniyetini ön planda tuttuklarını ve ambalajın sadece ürünü değil aynı zamanda marka değerini yansıttığını vurguladı. Müşterilere sadece ürün ambalajı değil, aynı zamanda pazarlama ve satış desteği sunduklarını ifade etti.

Cihan Özçelik’in başarı hikayesini paylaştığı programda, başarıyı tanımlarken devamlılığın ve sürekli gelişimin önemine vurgu yaptı. Yapılan işi sevmek, sevilen işi yapmak ve hedeflere odaklanmak üzerine tavsiyelerde bulunan Özçelik, başarının aslında bir varış noktası olmadığını, devamlılıkla ilgili olduğunu belirtti.

Programın sonunda, Cihan Özçelik izleyicilere hayallerini ertelememeleri ve her anı değerlendirmeleri konusunda ilham verici sözlerle veda etti. Özçelik, hayatın kısa olduğunu ve her şeye rağmen yaşamaya değer olduğunu vurgulayarak, izleyicilere sevgiyle hoşça kal dedi.