DOLAR32,5240% 0.03
EURO34,9877% 0.27
STERLIN41,3904% 0.13
FRANG36,8050% 0.05
ALTIN2.435,17% -0,01
BITCOIN65.153,990.021

Tanju Özcan’a üç partiden resmi teklif geldi!

Yayınlanma Tarihi : Google News
Tanju Özcan’a üç partiden resmi teklif geldi!

CHP’den ihraç edildikten sonra 3 partiden resmi teklif geldiğini belirten Tanju Özcan, “Geçecek olsaydım; AK Parti, MHP beni havada kapardı” ifadelerini kullandı.

Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan, “Ben de gelişmeleri basından takip ediyorum. Nasıl bir karar olacak, kimleri kapsayacak, kimleri kapsamayacak, belirli bir süre koyacaklar mı? Bu kararı, görmeden net bir cevap veremem. Fakat karar çıkıp, seni de bağlıyor denilirse; o zaman meclis üyelerimizle, buradaki arkadaşlarla, parti örgütlerimizle, konuşup değerlendirme yaparız.

Zaten şunu söylüyorum; benim bir yere gittiğim yok. CHP’liyim zaten, şu an hukuki bağım yok. Kararın detayları ile ilgili de bilgim yok. Ne genel merkezden beni arayıp, bir şey söyleyen oldu ne de ben genel merkezden birini arayıp, bir şey sormadım. Karar bir verilsin, görelim. Ondan sonra atılacak adımı arkadaşlarımızla istişare edip, atarız.” dedi.

Yerel seçimler öncesi üç partiden teklif geldi

” 3 partiden resmi teklif geldi. Bazı partiler ise istikşafi olarak yoklama yapmaya devam ediyor. Başka bir partiye sıcak bakmıyorum. Geçecek olsaydım; AK Parti, MHP beni havada kapardı. O yüzden boş konuşmasınlar.
CHP’ye döner miyiz, dönmez miyiz belli olsun ama başka bir partiden aday olmayacağım; bu kesin. ” ifadelerini kullandı

Kaynak: DHA