DOLAR
EURO
STERLIN
FRANG
ALTIN
BITCOIN

SİGORTA UZMANI SABAHATTİN ALTAŞ’IN HAYAT HİKAYESİ!

Yayınlanma Tarihi : Google News
SİGORTA UZMANI SABAHATTİN ALTAŞ’IN HAYAT HİKAYESİ!

Sigorta sektöründe 16 yıllık deneyime sahip olan Sabahattin Altaş, başarı dolu kariyeri ve hayat mücadelesiyle dikkat çekiyor. Adana doğumlu olan ve İstanbul’da üniversite eğitimini tamamlayan Altaş, sigorta sektörüne giriş hikayesini anlatırken ilk adımlarını özel bir bankanın sigorta departmanında satış danışmanı olarak atmış.

Bu sektöre adım attıktan sonra kendi sigorta acenteliğini kurarak başarılı bir girişimci haline gelen Altaş, zorluklarla dolu bir yolculuk geçirmiş. Ancak yüzme sporundan aldığı mücadeleci ruh ve kararlılıkla her engeli aşmayı başarmış.

Altı yıl boyunca bankada çalışırken, kendi acentesini kurma kararı alması ve geniş bir ürün yelpazesi sunarak müşterilere hizmet vermesi, onun ne kadar cesur ve girişimci bir ruha sahip olduğunu gösteriyor.

Gelecekteki hedefi, büyük kurumsal şirketlerin dürüstlük ve güven üzerine kurulu hizmet anlayışını benimseyerek kendi sigorta firmasını oluşturmak. Altaş, hayatının her aşamasında gösterdiği kararlılıkla ve mücadeleci ruhuyla örnek bir figür olmaya devam ediyor.

Sabahattin Altaş’ın hikayesi, başarıya giden yolda kararlılıkla ilerlemenin ve zorluklara rağmen hedeflerin peşinden gitmenin önemini gözler önüne seriyor.