DOLAR32,5150% -0.02
EURO34,9913% 0.25
STERLIN41,4502% 0.21
FRANG36,7986% 0.02
ALTIN2.432,11% -0,13
BITCOIN64.946,01-0.298

POMPA SİSTEMLERİNDE UZMANLIK SATIŞ STRATEJİLERİ VE SEKTÖREL DEĞİŞİMİ FATİH ÖNER İLE SÖYLEŞİ

Yayınlanma Tarihi : Google News
POMPA SİSTEMLERİNDE UZMANLIK SATIŞ STRATEJİLERİ VE SEKTÖREL DEĞİŞİMİ FATİH ÖNER İLE SÖYLEŞİ

Vilo pompa sistemlerinin Türkiye satış direktörü olan Fatih Öner, 30 yılı aşkın deneyimiyle sektörel değişimleri ve satış stratejilerini değerlendirdi. Öner, sektördeki güvenin azaldığını ve ticaretin daha sağlama alındığını belirtirken, Türkiye’nin karmaşık bir pazar olduğunu vurguluyor. Yönetim yaklaşımlarının zaman içinde değiştiğini ifade eden Öner, satış stratejilerinin müşteri ile iletişimi ve doğru yönlendirmeyi önemsediğini dile getiriyor.

Şirketin stratejisinin, satışın üretimle desteklenmesi ve küresel düşünerek yerel hareket etme üzerine kurulu olduğunu belirten Öner, Türkiye’nin avantajlarını da vurguluyor. Yurt dışında Türk müteahhitlerin aktif olduğunu ve bu durumun Türkiye için önemli bir fırsat olduğunu belirtiyor. Özellikle Türkiye’nin jeopolitik konumu ve yakın ilişkilerinin, global satış stratejilerine entegrasyonunu kolaylaştırdığını ifade ediyor.

Haberde, Fatih Öner’in tecrübelerine dayanarak iş dünyasındaki değişimleri nasıl değerlendirdiğine ve satış stratejilerinin nasıl şekillendiğine odaklanılıyor. Ayrıca, ekip çalışmasının önemi ve başarının tek bir kişinin üzerine değil, takımın uyumlu çalışmasına dayandığı vurgulanıyor.

 

https://businesschanneldergi.com/business-channel-dergi-145-sayi-cikti/