DOLAR32,1882% 0.16
EURO35,0283% 0.13
STERLIN41,1214% 0.19
FRANG35,3060% 0.37
ALTIN2.426,12% -0,14
BITCOIN68.154,94-0.645

MEHMET GÜMÜŞ’ÜN ÇAĞRIŞTIRICI AÇIKLAMALARI: TÜRKİYE’DEKİ CİNSELLİK TABULARINI YIKMAK İÇİN SESİNİ YÜKSELTTİ!

Yayınlanma Tarihi : Google News
MEHMET GÜMÜŞ’ÜN ÇAĞRIŞTIRICI AÇIKLAMALARI: TÜRKİYE’DEKİ CİNSELLİK TABULARINI YIKMAK İÇİN SESİNİ YÜKSELTTİ!

Türkiye’nin tanınmış isimlerinden biri olan Mehmet Gümüş, son açıklamalarıyla cinsellik konusundaki tabuları yıkmak için cesur bir adım attı. Kalafat Business Channel’da yayınlanan bir programda konuşan Gümüş, ülkedeki cinsellik eğitimi konusundaki eksikliklere ve tabulara dikkat çekti.

Gümüş, muhafazakar toplumda cinsellik konusunda hala var olan ayıp kavramlarını sorguladı ve bu tabuların yıkılması gerektiğini vurguladı. Özellikle eğitimde cinsellik konusunun göz ardı edilmesinin, yanlış bilgilendirmelere ve zararlı davranışlara yol açabileceğini belirtti.

Türkiye’de seksoloji bölümünün olmaması nedeniyle cinsellik eğitimi almak isteyenlerin yurt dışına gitmek zorunda kaldığını ifade eden Gümüş, ülkede bu alanda yapılan eksikliklere dikkat çekti.

Ayrıca, cinsellikle ilgili tabuların kırılması ve seks shopların yasal durumu konusunda da konuşan Gümüş, bu konuda toplumsal farkındalık oluşturmanın önemine vurgu yaptı.

Gümüş’ün cesur açıklamaları, Türkiye’de cinsellik konusunda yaşanan tabuları ve eksiklikleri gündeme getirerek, toplumsal bir tartışma başlatmayı hedefliyor.