DOLAR
EURO
STERLIN
FRANG
ALTIN
BITCOIN

MAPRE HEALTH CARE TRAVEL AGENCY GENEL MÜDÜRÜ OYTUN ONUR ANLATIYOR!

Yayınlanma Tarihi : Google News
MAPRE HEALTH CARE TRAVEL AGENCY GENEL MÜDÜRÜ OYTUN ONUR ANLATIYOR!

MAPRE Health Care Travel Agency’nin Genel Müdürü Oytun Onur, sağlık turizmi alanındaki son gelişmeleri ve şirketin faaliyetlerini anlattığı bir röportajda önemli açıklamalarda bulundu.

İstanbul Kadıköy doğumlu olan ve 9 Eylül Üniversitesi İktisat bölümü mezunu olan Oytun Onur, şirketin Türkiye’yi tercih edilen bir sağlık turizmi destinasyonu haline getirmek için yaptığı çalışmaları detaylı bir şekilde anlattı.

MAPRE Health Care Travel Agency, sağlık turistlerine Türkiye’yi tanıtma, konaklama, hastane ziyaretleri ve tedavi süreçlerinde destek sağlama gibi hizmetler sunuyor. Ayrıca, şirketin uluslararası alanda tanınmış bir marka olduğunu ve Türkiye’nin sağlık turizmi alanında Parlayan Yıldız olduğunu belirtti.

Oytun Onur, şirketin sağlık turizmi alanında yürüttüğü çalışmaların yanı sıra aile şirketi olan MAPRE’nin turizm ve mali müşavirlik sektörlerinde de faaliyet gösterdiğini vurguladı.

Sağlık turizmi endüstrisinin dünya genelinde 5 trilyon dolarlık bir endüstri olduğunu ve bunun 1 trilyon dolarının sağlık turizmiyle ilgili olduğunu belirten Oytun Onur, Türkiye’nin bu alandaki potansiyeline dikkat çekti.

Son teknolojik gelişmelerin sağlık turizmi alanında da etkili olduğunu ifade eden Onur, Türkiye’deki hastanelerin yüksek teknolojiye sahip olduğunu ve bu sayede hastaların daha iyi müdahaleler aldığını dile getirdi.

Ayrıca, yaşlı bakım merkezlerinin de önemli bir ihtiyaca cevap verdiğini belirten Onur, bu merkezlerin sağlık turizmi kapsamında da önemli bir hizmet sunduğunu vurguladı.

Oytun Onur, sağlık turizmi alanında yeni mezunlara ve meslektaşlarına önerilerde bulunarak Türkiye’nin coğrafi konumu ve sağlık turizmi potansiyeli hakkında bilgilendirmede bulundu.