DOLAR
EURO
STERLIN
FRANG
ALTIN
BITCOIN

KURUMSAL İLETİŞİM VE PAZARLAMA UZMANI PELİN IŞIKSAL’DAN ÖNEMLİ İŞ DENEYİMLERİ

Yayınlanma Tarihi : Google News
KURUMSAL İLETİŞİM VE PAZARLAMA UZMANI PELİN IŞIKSAL’DAN ÖNEMLİ İŞ DENEYİMLERİ

İstanbul’un köklü üniversitelerinden birinden mezun olan ve pazarlama sektöründe 20 yıldan fazla deneyime sahip olan Pelin Işıksal, iş hayatına dair değerli deneyimlerini paylaştı. Kendi kariyer yolculuğunu ve sektördeki değişimleri anlatan Pelin Işıksal, izleyicilere ilham verdi.

Pelin Işıksal, başlangıçta bilgi ve belge yönetimi alanında eğitim almış olmasına rağmen, pazarlama sektöründe kendini geliştirmeye karar verdi. Üniversite yıllarında etkinliklerde çalışarak iş hayatına ilk adımlarını atan Işıksal, daha sonra büyük bir ajansın teklifini kabul ederek kariyerine devam etti.

Videoda, pazarlama sektöründe yaşanan dijital dönüşümün önemine vurgu yapılıyor. Pelin Işıksal, sosyal medya yönetimi, PR çalışmaları, lansmanlar gibi geniş bir yelpazede hizmetler sunarak sektördeki değişime ayak uydurduğunu belirtiyor. Ayrıca, iş dünyasında sürekli öğrenmeye ve kendini yenilemeye odaklandığını vurguluyor.

Gelecekte iş dünyasında psikolojik ihtiyaçları analiz ederek daha iyi hizmet verme üzerine odaklanmayı planlayan Pelin Işıksal’ın deneyimleri, genç iş arayanlar ve sektöre yeni girenler için önemli bir ilham kaynağı olabilir.

Pelin Işıksal’ın deneyim dolu hikayesini paylaştığı bu video, iş dünyasında başarıya giden yolda strateji, tutku ve sürekli öğrenme gibi önemli değerleri vurguluyor.