DOLAR
EURO
STERLIN
FRANG
ALTIN
BITCOIN

KAHRAMANOĞULLARI DAYANIKLI TÜKETİM MALLARI ŞİRKETİNDEN NURDAN ERDİŞ BAŞBAY’IN SEKTÖRDEKİ 30 YILLIK TECRÜBELERİ!

Yayınlanma Tarihi : Google News
KAHRAMANOĞULLARI DAYANIKLI TÜKETİM MALLARI ŞİRKETİNDEN NURDAN ERDİŞ BAŞBAY’IN SEKTÖRDEKİ 30 YILLIK TECRÜBELERİ!

Kahramanoğulları Dayanıklı Tüketim Malları Paz. San. Tic. Ş.’den Nurdan Erdiş Başbay, sektördeki deneyimlerini paylaştı. Şirketin ikinci kuşak temsilcisi olan Başbay, sektörde 30 yıldan fazla bir süredir faaliyet gösteriyor ve şu anda üçüncü kuşak temsilcilerin sektördeki varlığına dikkat çekiyor.

Erdiş Başbay, sektördeki değişimleri ve gelişmeleri vurgularken, özellikle ev hanımlarının tercihlerinin zaman içinde nasıl evrildiğine değindi. Markalar arasındaki rekabetin artmasıyla birlikte ürün çeşitliliğinin de arttığını ve özellikle Çin, Güney Amerika ve Japon ürünlerinin popülerlik kazandığını belirtiyor.

Dayanıklı tüketim malları sektöründe markaların öneminin yanı sıra müşteri memnuniyetinin de büyük bir rol oynadığını vurgulayan Başbay, şirketin müşterilere danışmanlık hizmeti sağladığını ve müşteri memnuniyetini ön planda tuttuklarını ifade ediyor.

Erdiş Başbay’ın paylaştığı bilgiler, sektördeki gelişmeleri ve şirketin müşteri odaklı yaklaşımını yansıtırken, şirketin sektördeki uzun soluklu varlığına ve başarılı iş modeline dikkat çekiyor.

Başbay’ın sektördeki deneyimlerine dayanan bilgileri, tüketicilerin alışveriş tercihlerini ve sektördeki değişimleri anlamak için önemli bir kaynak olarak değerlendirilebilir.