DOLAR32,5150% -0.02
EURO34,9913% 0.25
STERLIN41,4502% 0.21
FRANG36,7986% 0.02
ALTIN2.432,11% -0,13
BITCOIN64.946,01-0.298

FİNANS PROFESYONELİ DENİZ KARTAL, ŞİRKETLERDEKİ FİNANSAL ÖNEMİ ANLATTI!

Yayınlanma Tarihi : Google News
FİNANS PROFESYONELİ DENİZ KARTAL, ŞİRKETLERDEKİ FİNANSAL ÖNEMİ ANLATTI!

Finans dünyasının önemli isimlerinden biri olan Deniz Kartal, son olarak katıldığı bir televizyon programında şirketlerde finansın rolü ve önemi hakkında değerli bilgiler paylaştı. Programda, finansın şirketlerin başarısındaki kritik rolü ve kendisinin kariyer yolculuğu üzerine detaylı bir söyleşi gerçekleştirdi.

Deniz Kartal, Marmara Üniversitesi Bankacılık bölümünden mezun olduktan sonra kariyerine Denizbank’ta başladığını belirtti. Denizbank deneyimiyle bankacılık işlemlerinden finansal ürün satışına kadar geniş bir yelpazede tecrübe kazandığını ifade etti. Özel şirketlerde çalışarak tahsilat süreçlerini öğrenen Kartal, finansın para yönetimi kadar gelir ve giderlerin doğru takibiyle ilgili olduğunu vurguladı.

Kartal, kariyeri boyunca muhasebe ve finans alanlarında da deneyim kazanarak Uluslararası bir firmada çalışma fırsatı elde ettiğini belirtti. Özellikle iletişim becerileri, detaycılığı ve iş bitiriciliğin finansal başarıda kritik öneme sahip olduğunu vurguladı.

Söyleşinin devamında gençlerin kariyer hedeflerine odaklanmaları ve iş hayatında kendilerini sürekli olarak geliştirmeleri gerektiğini öneren Kartal, iş hayatına atılma cesareti göstermeleri gerektiğini vurguladı. Kartal, başarıya giden yolun çalışma azmi ve özverili çalışmadan geçtiğini belirterek gençlere cesaret ve motivasyon aşıladı.

Deniz Kartal’ın finansal bilgi ve deneyimlerini paylaştığı bu değerli söyleşi, iş dünyasındaki genç yetenekler için ilham verici bir kaynak olmaya devam ediyor.