DOLAR32,1920% 0.01
EURO34,9349% 0.12
STERLIN41,0825% 0.09
FRANG35,1997% 0.16
ALTIN2.411,49% -2,04
BITCOIN67.408,22-3.647

ESMALARIN İNSAN HAYATINDAKİ ETKİLERİ: MACİDE ZÜHRE AĞIRBAŞ ANLATIYOR

Yayınlanma Tarihi : Google News
ESMALARIN İNSAN HAYATINDAKİ ETKİLERİ: MACİDE ZÜHRE AĞIRBAŞ ANLATIYOR

Yeni bir manevi yolculuğa çıkmak isteyenler için, esmaların insan hayatındaki etkilerini anlatan prittüel danışmanı Macide Zühre Ağırbaş, son dönemde dikkat çekici çalışmalar yürütüyor.

Macide Zühre Ağırbaş, 90’lı yıllardan itibaren Esma dersleri alarak bu alanda uzmanlaşmaya başladı. Maneviyatla iç içe olan Ağırbaş, esmaların insan hayatına olan etkileri üzerinde titizlikle çalışıyor ve bu alanda başarılı olduğunu belirtiyor.

Allah’ın 99 ismiyle insan ruhuna dokunduğunu vurgulayan Ağırbaş, bu isimlerin insanların hayatında önemli bir yer tuttuğuna dikkat çekiyor. Doğum anında duyulan ezanla birlikte isimlerin insanlara kodlandığını ve bu nedenle isimlerin hayatta büyük bir etkiye sahip olduğunu ifade ediyor.

Son dönemde, isim esmaları üzerinde özellikle yoğunlaştıklarını belirten Ağırbaş, doğum anında duyulan isimlerin insanların yaşamına derinlemesine etki ettiğini ve bu etkilerin incelenmesinin önemli olduğunu vurguluyor.

Ağırbaş ayrıca, yıldızname çalışmaları da yaparak kişilere doğumlarından ölümlerine kadar yaşayabilecekleri deneyimler hakkında rehberlik yapıyor. Bu çalışmalarla insanların hayatındaki olumsuz enerjileri düzene sokarak daha sağlıklı ve mutlu bir yaşam sürmelerine yardımcı olduğunu belirtiyor.

Macide Zühre Ağırbaş’ın manevi yolculuğu ve esmaların insan hayatındaki rolü hakkında daha fazla bilgi almak isteyenler, onun danışmanlık hizmetlerinden yararlanabilirler.