DOLAR32,2111% 0.09
EURO34,9608% 0.32
STERLIN41,0970% 0.53
FRANG35,2637% 0.15
ALTIN2.419,53% 0,40
BITCOIN68.188,11-0.042

ERP ÜRETİM VE LOJİSTİK SÜREÇLER MÜDÜRÜ BAKİ KAYA İLE SÖYLEŞİ

Yayınlanma Tarihi : Google News
ERP ÜRETİM VE LOJİSTİK SÜREÇLER MÜDÜRÜ BAKİ KAYA İLE SÖYLEŞİ

Özlem Uçar’ın iş dünyasının önde gelen isimlerini ağırladığı programında bu kez dikkat çekici bir konuk vardı: ERP üretim ve lojistik süreçler müdürü Baki Kaya. Program, iş dünyasının bu kritik pozisyonundaki bir ismin deneyimlerini ve bakış açılarını paylaşmasıyla oldukça ilgi çekici bir söyleşiye dönüştü.

Baki Kaya, Galatasaray Lisesi ve Galatasaray Üniversitesi’nde bilgisayar mühendisliği eğitimi almasının ardından Henkel firmasında donanım stajı yaparak iş hayatına adım attı. Söyleşide, bu başlangıç deneyiminin kendisine sağladığı katkılar ve sektördeki gelişim süreci üzerine önemli ipuçları verdi.

Özellikle SAP gibi kurumsal kaynak planlama sistemleriyle tanışmasıyla birlikte işletme üzerine yüksek lisans yapma kararı alan Kaya, şu anda Kibar Holding bünyesinde lojistik süreçler müdürü olarak görev yapıyor. Bu pozisyonunda 1520 kişilik bir ekiple çalışan Kaya, sahada ve merkezde birçok lokasyonda hizmet veriyor ve 7/24 hizmet prensibiyle hareket ettiklerini vurguladı.

Söyleşide dikkat çeken noktalardan biri de Kaya’nın diğer meslektaşlarından farklılıkları oldu. Kendisini işin her aşamasında geliştiren ve farklı alanlarda deneyim kazanan Kaya, şu anda yönetim pozisyonunda olmanın getirdiği avantajlardan da bahsetti. Ayrıca, iş dünyasında duygusal zekanın ön plana çıktığını ve sosyal becerilerin giderek daha fazla değer kazandığını vurguladı.

Gelecek planlarıyla ilgili olarak ise, Kaya dünyaya güzel bir iz bırakmayı ve ürettiği çözümlerin insan hayatına katma değeri olmasını hedeflediğini belirtti. Türkiye’de kalıcı eserler bırakmayı tercih ettiğini ifade eden Kaya, gençlere de inovatif olmalarını ve sürekli kendilerini yenilemelerini tavsiye etti.

Bu özel söyleşi, iş dünyasının geleceği ve kişisel gelişim üzerine önemli ipuçları sunarken, Baki Kaya’nın deneyimleri ve bakış açılarıyla da izleyicilere ilham verdi.