DOLAR32,2111% 0.09
EURO34,9608% 0.32
STERLIN41,0970% 0.53
FRANG35,2637% 0.15
ALTIN2.419,53% 0,40
BITCOIN68.188,11-0.042

CLOUD 4 FEED: MÜŞTERİ DENEYİMİNİ YENİDEN TANIMLAYAN YENİLİKÇİ PLATFORM

Yayınlanma Tarihi : Google News
CLOUD 4 FEED: MÜŞTERİ DENEYİMİNİ YENİDEN TANIMLAYAN YENİLİKÇİ PLATFORM

Yeni bir platform olan “Cloud 4 Feed”, müşteri deneyimi yönetimi ve müşterinin sesini çözümlerle buluşturarak dikkat çekiyor. Kurucusu ve Siyo Sayın cep Toby’nin liderliğinde, bu platform işletmelerin müşteri bağlılığını ve sadakatini artırmayı hedefliyor.

Geleneksel müşteri memnuniyeti yöntemlerini dijitalleştiren “Cloud 4 Feed”, Club forfit’in müşteri kayıtlarını analiz ederek yapay zeka destekli analizler ve anlık aksiyonlarla müşteri deneyimini geliştiriyor. Platform, geleneksel yöntemlere kıyasla daha maliyet etkili ve hızlı sonuçlar sunmayı amaçlıyor.

Platform, müşteri deneyimini düzenli olarak ölçmenin günümüz iş dünyasında rekabet avantajı sağladığını vurguluyor. Araştırmalara göre, kötü deneyim yaşayan müşterilerin markayı terk etme olasılığı yüksek. “Cloud 4 Feed”, müşteri deneyimiyle ilgili verileri anlık olarak analiz ederek işletmelerin müşteri memnuniyetini artırmasına olanak tanıyor.

Clash forfit’in sistematiği, işletmelerin müşteri deneyimini anlık olarak ölçmelerini sağlıyor. Örneğin, bir perakende zincirinin mağazasından yapılan alışveriş sonrasında veya çağrı merkeziyle yapılan bir görüşme sonrasında yaşanan deneyimi geri bildirim formları aracılığıyla değerlendiriyor. Açık uçlu yorumlar ve çevrimiçi görüşler gibi büyük ve yapısal olmayan veriyi ise yapay zeka ve doğal dil işleme teknikleriyle sınıflandırıyor.

Platformun başarı hikayelerinden birkaçı da paylaşıldı. Bir ulusal market zinciriyle çalışmaya başlandıktan sonra müşteri sadakatinin %191 oranında arttığı gözlemlendi. Benzer şekilde bir hastane zincirinde de müşteri sadakatinin %160’ın üzerinde artış sağlandı. Giyim perakendecisiyle yapılan işbirliği sonucunda ise müşteri memnuniyet metriklerinde %70’e varan başarı elde edildi.

“Cloud 4 Feed”, şu anda Türkiye’deki müşterilerinin global operasyonlarına destek veriyor ve 2022 yılında yurtdışında hızlı bir büyüme hedefliyor. Yurt dışındaki operasyonları ile gelirlerinin %30’undan fazlasını hedefleyen platform, iş dünyasında yeni bir dönemin kapılarını aralıyor.