DOLAR
EURO
STERLIN
FRANG
ALTIN
BITCOIN

Bilge Öztürk ve 22 yaş küçük sevgilisi Daren Gerede aşka geldi!

Yayınlanma Tarihi : Google News
Bilge Öztürk ve 22 yaş küçük sevgilisi Daren Gerede aşka geldi!

Bir dönem Megastar Tarkan ile yaşadığı birliktelikle adından söz ettiren avukat Bilge Öztürk, aradığı mutluluğu iki sene önce fotoğrafçı Bennu Gerede’nin oğlu Daren Gerede Erkaya’da bulmuştu.

ANNEDEN ONAY ÇIKTI

Birlikteliğe onay verdiğini ifade eden Gerede, “Hayatımda en çok sevdiğim varlıklardan biri oğlum Daren… Çok özel bir ruh, çok özel bir varlık ile tanışıp, olağanüstü bir birliktelik yaşamaları o kadar bana ümit ve ışık veriyor ki! Sizi çok seviyorum ve seni de inanılmaz seviyorum Bilge’ciğim. Çok ve çok…” yorumunu yapmıştı.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRBilge Öztürk-Daren Gerede Erkaya çifti ilk kez görüntülendiHaberi Görüntüle

AŞK POZU

Bir süredir kendisinden 22 yaş küçük sevgilisi Daren Gerede Erkaya ile aşk yaşayan Öztürk sık sık pozlarıyla dikkat çekiyor. Öztürk, son olarak sevgilisiyle aşk pozunu paylaştı.

‘EVLİLİK’ CEVABI’

Geçtiğimiz sene Nişantaşı City’s çıkışı görüntülenen Öztürk, “Düğün hazırlığı içerisinde olduğunuz doğru mu?” sorusu üzerine şu ifadeleri kullanmıştı:

Düğün hazırlığı gibi bir şey yok. Öyle bir girişimimiz de yok. Geçen de giydiğimiz kıyafetlerden dolayı nişan haberleri çıkmıştı. Genel olarak evlilikle ilgili bir telaşım olmadı hiç. Mutlu olduktan sonra evlilik durumunun zorunluluğunu hissetmiyorum. Bu iş kalpte bitiyor. Çok mutluyum. İnşallah evlilik olsun ya da olmasın uzun süre devam etmesini istiyorum.

Bilge Öztürk ile Daren Gerede Erkaya'dan İspanya'da mutluluk pozu

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRBilge Öztürk ile Daren Gerede Erkaya’dan İspanya’da mutluluk pozuHaberi Görüntüle