DOLAR32,5058% 0.08
EURO34,6639% 0.26
STERLIN40,4505% 0.11
FRANG35,6854% 0.29
ALTIN2.475,12% -0,45
BITCOIN1.974.725-3.803
Turnuvalar (Kulüpler) - UEFA Şampiyonlar Ligi
22:00
Bayern MünihBayern Münih
22:00
Arsenal FCArsenal FC
22:00
Manchester City FCManchester City FC
22:00
Real MadridReal Madrid
Türkiye (Diğer) - 2. Lig
15:00
Van Spor FKVan Spor FK
15:00
AnkarasporAnkaraspor
İskoçya - Premier Lig
22:00
FC DundeeFC Dundee
22:00
Glasgow RangersGlasgow Rangers
Rusya - Rusya Kupası
17:00
FC OrenburgFC Orenburg
2 : 4
FK Dinamo MoscowFK Dinamo Moscow
17:00
Ural EkaterinburgUral Ekaterinburg
1 : 3
FK RostovFK Rostov
19:30
FK Zenit St PetersburgFK Zenit St Petersburg
0 : 0
FK Spartak MoskovaFK Spartak Moskova
Turnuvalar (Kulüpler) - AFC Kupası
15:00
FC Abdysh-AtaFC Abdysh-Ata
1 : 1
Central Coast MarinersCentral Coast Mariners
Turnuvalar (Kulüpler) - AFC Şampiyonlar Ligi
13:00
Ulsan Hyundai FCUlsan Hyundai FC
1 : 0
Yokohama F MarinosYokohama F Marinos
19:00
Al Ain FCAl Ain FC
4 : 1
Al-Hilal Saudi FCAl-Hilal Saudi FC
İngiltere - Ulusal Lig
21:45
GatesheadGateshead
21:45
Aldershot Town FCAldershot Town FC
Fransa - Ligue 2
21:45
AngersAngers
21:45
USL DunkerqueUSL Dunkerque
Hollanda - KNVB beker, Kadınlar
20:30
Excelsior RotterdamExcelsior Rotterdam
20:30
Fortuna SittardFortuna Sittard
Belçika - Nationale 1
21:00
Kvv Thes Sport TessenderloKvv Thes Sport Tessenderlo
21:00
Jeugd KAA GentJeugd KAA Gent
Portekiz - Campeonato Nacional, Kadınlar
13:00
FC FamalicaoFC Famalicao
1 : 2
Rp FCRp FC
Portekiz - Taca de Portugal
22:15
FC PortoFC Porto
22:15
Vitoria GuimararesVitoria Guimarares
Portekiz - U23 Şampiyonası
20:00
Estoril PraiaEstoril Praia
20:00
Sporting CPSporting CP
Rusya - 2. Liga, Division A
18:00
FC Metallurg LipetskFC Metallurg Lipetsk
0 : 2
FC Krasnodar-2FC Krasnodar-2
İskoçya - Premier Lig 1, Bayanlar
21:30
Montrose FCMontrose FC
21:30
Aberdeen LFCAberdeen LFC
21:45
Celtic LFCCeltic LFC
21:45
Hibernian LFCHibernian LFC
21:45
Heart of Midlothian WFCHeart of Midlothian WFC
21:45
Rangers LFCRangers LFC
21:45
Spartans WFCSpartans WFC
21:45
Motherwell LFCMotherwell LFC
22:00
Glasgow City LFCGlasgow City LFC
22:00
Partick Thistle LFCPartick Thistle LFC
22:00
Hamilton Academical WFCHamilton Academical WFC
22:00
Dundee United WfcDundee United Wfc
Suudi Arabistan - 1.Lig
18:45
Al-QaisumahAl-Qaisumah
18:45
Al-Faisaly FCAl-Faisaly FC
19:05
Al-NajmaAl-Najma
19:05
Al-OrobahAl-Orobah
19:25
AL JandalAL Jandal
19:25
Al-JabalainAl-Jabalain
ABD - US Open Kupası
02:00
Charlotte IndepedenceCharlotte Indepedence
4 : 4
Rhode Island FCRhode Island FC
02:00
Louisville City FCLouisville City FC
3 : 1
Greenville Triumph SCGreenville Triumph SC
02:00
Detroit City FCDetroit City FC
1 : 0
Michigan Stars FCMichigan Stars FC
04:00
New Mexico UnitedNew Mexico United
3 : 1
Lubbock Matadors SCLubbock Matadors SC
05:30
Oakland Roots SCOakland Roots SC
2 : 1
El FarolitoEl Farolito
Almanya Amatör - Bölgesel Ligi Güneybatı
20:00
TSV Steinbach 1921TSV Steinbach 1921
0 : 0
Hoffenheim (A)Hoffenheim (A)
Almanya Amatör - Bölgesel Ligi, Kuzey
20:15
Eimsbutteler TVEimsbutteler TV
1 : 1
Kilia KielKilia Kiel
Almanya Amatör - Bremen-Liga
20:30
Vahr BlockdiekVahr Blockdiek
20:30
OSC BremerhavenOSC Bremerhaven
Almanya Amatör - Hessenliga
20:30
SV Adler WeidenhausenSV Adler Weidenhausen
20:30
SV Rot-Weiss WalldorfSV Rot-Weiss Walldorf
Almanya Amatör - Oberliga BW
20:30
08 Villingen08 Villingen
20:30
SSV ReutlingenSSV Reutlingen
20:30
08 Villingen08 Villingen
20:30
S. GrossaspachS. Grossaspach
Almanya Amatör - Oberliga Niederrhein
20:30
1. FC Kleve1. FC Kleve
20:30
SV SonsbeckSV Sonsbeck
Almanya Amatör - Oberliga Niedersachsen
19:00
BornreiheBornreihe
19:00
Kickers EmdenKickers Emden
19:15
HildesheimHildesheim
19:15
1. FC Germania Egestorf/Langreder1. FC Germania Egestorf/Langreder
19:20
R. EhlershausenR. Ehlershausen
19:20
Stk EilveseStk Eilvese
20:30
BSV SW RehdenBSV SW Rehden
20:30
Heeslinger SCHeeslinger SC
Almanya Amatör - Oberliga Westfalen
21:00
Wattenscheid 09Wattenscheid 09
21:00
SPVGG Vreden 1921SPVGG Vreden 1921
Almanya Amatör - Schleswig-Holstein-Liga
19:30
EckernförderEckernförder
19:30
PSV Union NeumunsterPSV Union Neumunster
19:30
SV EichedeSV Eichede
19:30
FC DornbreiteFC Dornbreite
20:00
Mtsv HohenwestedtMtsv Hohenwestedt
20:00
SV TodesfeldeSV Todesfelde
Arjantin - Arjantin Kupası
21:40
CA TigreCA Tigre
21:40
Chacarita JuniorsChacarita Juniors
Arjantin - Copa de la Liga
01:30
Boca JuniorsBoca Juniors
1 : 0
CD Godoy CruzCD Godoy Cruz
01:30
Defensa Y JusticiaDefensa Y Justicia
1 : 0
Newells Old BoysNewells Old Boys
01:30
Atletico LanusAtletico Lanus
1 : 2
Estudiantes de La PlataEstudiantes de La Plata
01:30
CA Belgrano de CordobaCA Belgrano de Cordoba
0 : 4
Racing Club AvellanedaRacing Club Avellaneda
Arjantin - Copa de la Liga, Reserves
21:00
Rosario Central ReserveRosario Central Reserve
21:00
CA Barracas Central ReserveCA Barracas Central Reserve
21:00
CA BelgranoCA Belgrano
21:00
Gimnasia de la Plata ReserveGimnasia de la Plata Reserve
21:00
CA BanfieldCA Banfield
21:00
Velez Sarsfield ReserveVelez Sarsfield Reserve
21:00
CA HuracanCA Huracan
21:00
CD Godoy CruzCD Godoy Cruz
Arjantin - Primera C
21:30
Centro EspanolCentro Espanol
21:30
Argentino De RosarioArgentino De Rosario
21:30
CA Victoriano ArenasCA Victoriano Arenas
21:30
Real Pilar FCReal Pilar FC
21:30
Central BallesterCentral Ballester
21:30
ASD Justo Jose de UrquizaASD Justo Jose de Urquiza
21:30
CA ClaypoleCA Claypole
21:30
YupanquiYupanqui
21:30
CA Puerto NuevoCA Puerto Nuevo
21:30
Club LujanClub Lujan
21:30
Deportivo MunizDeportivo Muniz
21:30
CA General LamadridCA General Lamadrid
Arjantin - Primera Nacional
22:40
Club Almirante BrownClub Almirante Brown
22:40
Estudiantes Rio CuartoEstudiantes Rio Cuarto
Avustralya - Queensland NPL
13:30
Gold Coast United FCGold Coast United FC
13:30
Rochedale RoversRochedale Rovers
Avustralya - Queensland NPL, Kadınlar
13:30
Peninsula Power FCPeninsula Power FC
13:30
Eastern Suburbs FCEastern Suburbs FC
Avustralya - Queensland Premier Lig 1
13:15
Brisbane StrikersBrisbane Strikers
13:15
Moreton City Excelsior FC 2Moreton City Excelsior FC 2
Azerbaycan - Birinci Lig
14:00
IrevanIrevan
14:00
Shamakhi FKShamakhi FK
14:30
MOIK BAKUMOIK BAKU
14:30
ENERGETIK MINGECHEVIRENERGETIK MINGECHEVIR
BAE - Arap Körfez Ligi
17:00
Baniyas ClubBaniyas Club
17:00
Sharjah FCSharjah FC
19:30
Al-Nasr Dubai CSCAl-Nasr Dubai CSC
2 : 1
Shabab Al Ahli Dubai ClubShabab Al Ahli Dubai Club
Beyaz Rusya - Beyaz Rusya Kupası
18:00
IslochIsloch
1 : 0
FC Torpedo Belaz ZhodinoFC Torpedo Belaz Zhodino
20:00
Dinamo MinskDinamo Minsk
0 : 0
Neman GrodnoNeman Grodno
Bolivya - Profesyonel Lig
22:00
FC Universitario de VintoFC Universitario de Vinto
22:00
CA Nacional PotosiCA Nacional Potosi
Bosna Hersek - Bosna-Hersek Kupası
19:00
HSK Zrinjski MostarHSK Zrinjski Mostar
3 : 0
FK Sloga DobojFK Sloga Doboj
Botsvana - Premier Lig
16:30
Bdf XiBdf Xi
16:30
Jwaneng GalaxyJwaneng Galaxy
Brezilya - Brasilero Serie A
03:30
EC Bahia BAEC Bahia BA
2 : 1
Fluminense FC RJFluminense FC RJ
22:00
Cuiaba EC MTCuiaba EC MT
22:00
EC Vitoria BAEC Vitoria BA
Brezilya - Campeonato Acreano
21:30
Galvez EC ACGalvez EC AC
21:30
Independencia FC ACIndependencia FC AC
Brezilya - Maranhense
01:30
Sampaio Correa FC MASampaio Correa FC MA
3 : 3
Maranhao MAMaranhao MA
Brezilya - Roraimense
01:30
Sao Raimundo EC RRSao Raimundo EC RR
2 : 1
Gremio Atletico Sampaio RRGremio Atletico Sampaio RR
Brezilya - U20 Brezilya Şampiyonası
21:00
Fluminense RjFluminense Rj
21:00
Goias EC GOGoias EC GO
21:00
CA Paranaense PRCA Paranaense PR
21:00
Santos FC SPSantos FC SP
21:00
RB Bragantino SPRB Bragantino SP
21:00
Ceara SC CECeara SC CE
21:15
CR Flamengo RJCR Flamengo RJ
21:15
SE Palmeiras SPSE Palmeiras SP
22:00
SC Corinthians SPSC Corinthians SP
22:00
SC Internacional RSSC Internacional RS
22:30
Sao Paulo FC SPSao Paulo FC SP
22:30
Botafogo FR RJBotafogo FR RJ
Bulgaristan - Bulgar Kupası
19:00
PFC CSKA SofiaPFC CSKA Sofia
0 : 1
Botev PlovdivBotev Plovdiv
Çekya - Divize E
18:00
FK KozloviceFK Kozlovice
1 : 1
FC StraniFC Strani
Çekya - FNL
17:30
1.SK Prostejov1.SK Prostejov
0 : 1
MFK VyskovMFK Vyskov
18:00
Sparta Prag (B)Sparta Prag (B)
5 : 1
1 FK Pribram1 FK Pribram
18:00
FK Mas TaborskoFK Mas Taborsko
5 : 0
FC Viktoria ZizkovFC Viktoria Zizkov
18:00
FK Dukla PragFK Dukla Prag
2 : 0
SFC OpavaSFC Opava
18:00
Sigma Olomouc (B)Sigma Olomouc (B)
4 : 2
SK Hanacka Slavia KromerizSK Hanacka Slavia Kromeriz
18:00
MFK ChrudimMFK Chrudim
1 : 1
FK VarnsdorfFK Varnsdorf
19:00
FC VlasimFC Vlasim
4 : 4
SK LisenSK Lisen
19:00
FC ZBROJOVKA BrnoFC ZBROJOVKA Brno
0 : 0
FC Vysocina JihlavaFC Vysocina Jihlava
Çekya - U19 1.Grup
12:00
Slavia PragueSlavia Prague
0 : 2
Sparta PragueSparta Prague
13:00
SK Dynamo Ceske BudejoviceSK Dynamo Ceske Budejovice
13:00
Slavia PragueSlavia Prague
13:00
SK Dynamo Ceske BudejoviceSK Dynamo Ceske Budejovice
1 : 0
Dukla Prag U19Dukla Prag U19
Ekvador - Serie B
00:30
Cuniburo FCCuniburo FC
2 : 1
CSD Vargas TorresCSD Vargas Torres
03:00
Guayaquil City FCGuayaquil City FC
1 : 1
Manta FCManta FC
22:00
San Antonio FCSan Antonio FC
22:00
9 De Octubre FC9 De Octubre FC
23:00
Chacaritas FCChacaritas FC
23:00
CD Independiente JuniorsCD Independiente Juniors
23:00
Gualaceo SCGualaceo SC
23:00
Club Leones Del NorteClub Leones Del Norte
El Salvador - Segunda Division
19:00
CD IncaCD Inca
19:00
CD San Pablo MunicipalCD San Pablo Municipal
Endonezya - Liga 1
11:00
Psis SemarangPsis Semarang
11:00
Rans NusantaraRans Nusantara
11:00
Borneo SamarindaBorneo Samarinda
0 : 4
Madura UnitedMadura United
15:00
Persis SoloPersis Solo
15:00
Persikabo 1973Persikabo 1973
15:00
Persija JakartaPersija Jakarta
1 : 0
Persis SoloPersis Solo
15:00
Rans NusantaraRans Nusantara
1 : 1
Barito PuteraBarito Putera
Ermenistan - Birinci Lig
15:00
FC Gandzasar KapanFC Gandzasar Kapan
15:00
FC SyunikFC Syunik
Ermenistan - Premier Lig
16:00
FC Ararat YerevanFC Ararat Yerevan
0 : 1
FC Pyunik YerevanFC Pyunik Yerevan
18:00
FC Ararat-ArmeniaFC Ararat-Armenia
2 : 0
FC Urartu YerevanFC Urartu Yerevan
Estonya - Meistriliiga Kadınlar
19:00
JK Tallinna KalevJK Tallinna Kalev
19:00
JK TabasaluJK Tabasalu
Estonya - Premium Liiga
19:00
Flora TallinnFlora Tallinn
1 : 3
Paide LinnameeskondPaide Linnameeskond
Finlandiya - Suomen Kupası
18:30
VG 62VG 62
18:30
FC JazzFC Jazz
19:00
Tampere UnitedTampere United
19:00
FC Inter Turku 2FC Inter Turku 2
19:00
JS HerculesJS Hercules
19:00
Oulun LuistinseuraOulun Luistinseura
Galler - Cymru Şampiyonası Güney
20:30
Pontardawe Town FCPontardawe Town FC
20:30
Cambrian & Clydach ValeCambrian & Clydach Vale
Güney Afrika - Premiership
20:30
Supersport UnitedSupersport United
0 : 0
Polokwane CityPolokwane City
20:30
Sekhukhune UnitedSekhukhune United
0 : 0
Stellenbosch FCStellenbosch FC
Güney Afrika - Şampiyona
16:00
Orbit College FCOrbit College FC
0 : 3
Pretoria CalliesPretoria Callies
16:00
Upington City FCUpington City FC
16:00
Platinum City RoversPlatinum City Rovers
16:00
Venda Football AcademyVenda Football Academy
16:00
Casric Stars FCCasric Stars FC
Gürcistan - Erovnuli Liga 2
15:00
FC RustvaiFC Rustvai
15:00
FC Gareji SagarejoFC Gareji Sagarejo
15:00
Kolkheti KhobiKolkheti Khobi
15:00
FC Lokomotivi TbilisiFC Lokomotivi Tbilisi
15:00
FC Sioni BolnisiFC Sioni Bolnisi
5 : 1
FC SpaeriFC Spaeri
17:00
Dinamo-2 TbilisiDinamo-2 Tbilisi
3 : 1
FC Aragvi DushetiFC Aragvi Dusheti
19:00
SFC Shturmi SartichalaSFC Shturmi Sartichala
19:00
FC WIT GeorgiaFC WIT Georgia
Hırvatístan - HNL
18:00
GNK Dinamo ZagrebGNK Dinamo Zagreb
2 : 1
NK VarazdinNK Varazdin
Honduras - Liga Nacional. Kapanış
22:00
CD Marathon San Pedro SulaCD Marathon San Pedro Sula
22:00
Real CD Espana San Pedro SulaReal CD Espana San Pedro Sula
Hong Kong, Çin - Birinci Lig
15:00
Hong Kong Rangers FCHong Kong Rangers FC
0 : 3
Lee Man FCLee Man FC
İngiltere Amator - Federasyon Kadınlar Süper Ligi
21:00
Chelsea Fc WomenChelsea Fc Women
21:00
Aston Villa WFCAston Villa WFC
İspanya Amatör - Tercera Federacion, Grup 12
19:00
UD IbarraUD Ibarra
19:00
Arucas CFArucas CF
20:00
CD Union Sur YaizaCD Union Sur Yaiza
20:00
UD TamaraceiteUD Tamaraceite
22:00
LanzaroteLanzarote
22:00
UD Las Palmas AtleticoUD Las Palmas Atletico
İsviçre - Yükselme Ligi
19:00
FC ParadisoFC Paradiso
19:00
BSC Young BoysBSC Young Boys
20:30
FC St. GallenFC St. Gallen
20:30
FC Rapperswil-JonaFC Rapperswil-Jona
20:30
SC ChamSC Cham
20:30
FC BreitenrainFC Breitenrain
20:30
FC BavoisFC Bavois
20:30
FC LuzernFC Luzern
20:30
SC KriensSC Kriens
20:30
SC Bruhl St GallenSC Bruhl St Gallen
20:45
SR DelemontSR Delemont
20:45
BielBiel
21:00
Etoile CarougeEtoile Carouge
21:00
FC BaselFC Basel
21:00
FC BulleFC Bulle
21:00
FC ZurichFC Zurich
21:30
Servette FCServette FC
21:30
FC LuganoFC Lugano
Japonya - J. Lig Kupası
12:00
Iwate Grulla MoriokaIwate Grulla Morioka
0 : 1
Cerezo OsakaCerezo Osaka
12:30
Vanraure Hachinohe FCVanraure Hachinohe FC
1 : 2
Kashima AntlersKashima Antlers
13:00
FC ImabariFC Imabari
1 : 2
Vissel KobeVissel Kobe
13:00
YSCC YokohamaYSCC Yokohama
0 : 4
FC TokyoFC Tokyo
13:00
Azul Claro NumazuAzul Claro Numazu
1 : 3
Hokkaido Consadole SapporoHokkaido Consadole Sapporo
13:00
Giravanz KitakyushuGiravanz Kitakyushu
1 : 2
Machida ZelviaMachida Zelvia
13:00
V-Varen NagasakiV-Varen Nagasaki
1 : 0
Jubilo IwataJubilo Iwata
13:00
Kagoshima UnitedKagoshima United
0 : 1
Tokyo VerdyTokyo Verdy
13:00
Iwaki FCIwaki FC
0 : 2
Albirex NiigataAlbirex Niigata
13:00
Omiya ArdijaOmiya Ardija
0 : 2
Nagoya Grampus EightNagoya Grampus Eight
13:00
Matsumoto Yamaga FCMatsumoto Yamaga FC
1 : 1
Avispa FukuokaAvispa Fukuoka
Kamerun - Elite One
18:00
Pwd BamendaPwd Bamenda
18:00
Bamboutos Fc De MboudaBamboutos Fc De Mbouda
18:00
AIGLE ROYAL DE LA MENOUAAIGLE ROYAL DE LA MENOUA
18:00
AS FortunaAS Fortuna
18:00
ASTRES FC DE DOUALAASTRES FC DE DOUALA
18:00
Ums De LoumUms De Loum
18:00
Avion AcademyAvion Academy
18:00
Fauve Azur de YaoundeFauve Azur de Yaounde
18:00
Fovu De BahamFovu De Baham
18:00
Apejes De MfouApejes De Mfou
Karadağ - 2. CFL
17:00
FK Iskra DanilovgradFK Iskra Danilovgrad
17:00
FK PodgoricaFK Podgorica
Karadağ - Cup Crne Gore
19:00
FK Decic TuziFK Decic Tuzi
19:00
FK Jezero PlavFK Jezero Plav
19:00
FK Buducnost PodgoricaFK Buducnost Podgorica
19:00
Rudar PljevljaRudar Pljevlja
Katar - Stars League
18:30
Umm-Salal SCUmm-Salal SC
2 : 1
Al-Arabi DohaAl-Arabi Doha
18:30
Muaither SCMuaither SC
2 : 5
Al Duhail SCAl Duhail SC
20:30
Qatar SCQatar SC
0 : 2
Al-RayyanAl-Rayyan
20:30
Al-Ahli DohaAl-Ahli Doha
0 : 1
Al Sadd SCAl Sadd SC
Kıbrıs Rum Kesimi - Kıbrıs Kupası
19:00
Omonia NicosiaOmonia Nicosia
0 : 0
Aris LimassolAris Limassol
20:00
Apollon LimassolApollon Limassol
0 : 0
Pafos FCPafos FC
Kolombiya - Primera A, Apertura
00:00
Envigado FCEnvigado FC
0 : 2
CD TolimaCD Tolima
02:10
Jaguares de CordobaJaguares de Cordoba
1 : 1
AD CaliAD Cali
04:20
CD Once CaldasCD Once Caldas
0 : 1
Independiente Santa FeIndependiente Santa Fe
Kore Cumhuriyeti - FA Kupası
13:00
Gangwon FCGangwon FC
2 : 1
Hwaseong FCHwaseong FC
13:00
Jinju Citizen FCJinju Citizen FC
0 : 2
Daejeon Citizen FCDaejeon Citizen FC
13:00
Jeju United FCJeju United FC
2 : 2
Cheonan City FCCheonan City FC
13:00
FC MokpoFC Mokpo
1 : 2
Bucheon FC 1995Bucheon FC 1995
13:00
Seongnam FCSeongnam FC
1 : 0
Suwon FCSuwon FC
13:00
Daegu FCDaegu FC
1 : 2
Cheongju FCCheongju FC
13:00
Gyeongnam FCGyeongnam FC
1 : 0
Jeonnam DragonsJeonnam Dragons
13:00
Gimcheon Sangmu FCGimcheon Sangmu FC
3 : 2
Busan I ParkBusan I Park
13:00
FC AnyangFC Anyang
0 : 1
Gimpo FCGimpo FC
13:00
Incheon UnitedIncheon United
1 : 0
Gimhae FCGimhae FC
13:30
Ansan Greeners FCAnsan Greeners FC
0 : 1
Suwon BluewingsSuwon Bluewings
13:30
Seoul E-Land FCSeoul E-Land FC
0 : 1
FC SeoulFC Seoul
Kosova - Kosovo FA Kupası
14:00
FC BallkaniFC Ballkani
14:00
FC SuharekaFC Suhareka
16:00
KF DritaKF Drita
16:00
FC PrishtinaFC Prishtina
Kosta Rika - Premier Lig, Kapanış
05:00
Deportivo Saprissa San JoseDeportivo Saprissa San Jose
2 : 2
Municipal LiberiaMunicipal Liberia
Kuzey Makedonya - Makedonya Kupası
16:00
GFK Tikvesh 1930GFK Tikvesh 1930
4 : 2
FK ShkupiFK Shkupi
16:00
FK Makedonija Gjorge PetrovFK Makedonija Gjorge Petrov
2 : 1
Voska SportVoska Sport
Letonya - Virsliga
17:30
FK Auda RigaFK Auda Riga
1 : 0
BFC DaugavpilsBFC Daugavpils
19:30
FK Rigas Futbola SkolaFK Rigas Futbola Skola
0 : 0
FK Metta / LUFK Metta / LU
Macaristan - NB I, Kadınlar
17:00
Haladas Viktoria SzombathelyHaladas Viktoria Szombathely
17:00
Szent Mihaly SESzent Mihaly SE
Mali - Ligue 1
19:15
Usc KitaUsc Kita
19:15
AS KorofinaAS Korofina
19:15
Stade Malien De BamakoStade Malien De Bamako
19:15
Binga FCBinga FC
Mısır - 2. Division A
16:30
Telecom EgyptTelecom Egypt
16:30
Asyut PetroleumAsyut Petroleum
16:30
DekernesDekernes
16:30
Makadi FCMakadi FC
16:30
Misr Lel MakasaMisr Lel Makasa
16:30
Gomhoryet ShebinGomhoryet Shebin
16:30
Abo Qair SemadsAbo Qair Semads
16:30
El Nasr TaadeenEl Nasr Taadeen
16:30
Aswan FcAswan Fc
16:30
Nogoom FCNogoom FC
Mısır - Premier Lig
17:00
El Gouna FcEl Gouna Fc
1 : 0
Smouha SCSmouha SC
20:00
Enppi ClubEnppi Club
0 : 0
El DaklyehEl Daklyeh
20:00
National Bank Of Egypt SCNational Bank Of Egypt SC
0 : 0
Talaea El GaishTalaea El Gaish
Moldova - Divizia A
16:00
CSF Spartanii SelemetCSF Spartanii Selemet
2 : 1
Univer-OguzsportUniver-Oguzsport
Nijerya - Premier League
18:00
Doma United FCDoma United FC
1 : 1
Remo StarsRemo Stars
Norveç - Eliteserien
19:00
SK BrannSK Brann
0 : 0
HamarkamerateneHamarkameratene
19:00
Molde FKMolde FK
1 : 2
Odds BKOdds BK
Panama - Liga Panamena de Futbol, Açılış
00:00
Tauro FCTauro FC
2 : 0
CD Arabe UnidoCD Arabe Unido
02:15
CD Plaza AmadorCD Plaza Amador
1 : 2
AF Sporting San MiguelitoAF Sporting San Miguelito
04:30
CD UniversitarioCD Universitario
0 : 1
San Francisco FCSan Francisco FC
Peru - Segunda Division
23:00
Pirata FCPirata FC
23:00
FC San MarcosFC San Marcos
Polonya - CLJ
13:00
Warta PoznanWarta Poznan
13:00
Gornik ZabrzeGornik Zabrze
Romanya - Romanya Kupası
19:00
CS Corvinul 1921 HunedoaraCS Corvinul 1921 Hunedoara
3 : 1
SC FC VoluntariSC FC Voluntari
Şili - Premier Lig
22:30
PalestinoPalestino
22:30
HuachipatoHuachipato
Slovakya - Slovensky Pohar
19:00
FK Zeleziarne PodbrezovaFK Zeleziarne Podbrezova
0 : 0
FC Spartak TrnavaFC Spartak Trnava
Slovakya - U19 1. Liga
15:00
FC PetrzalkaFC Petrzalka
0 : 1
AS TrencinAS Trencin
Slovenya - PrvaLiga
19:30
Olimpija LjubljanaOlimpija Ljubljana
1 : 0
NK MariborNK Maribor
Tanzanya - Premiyer Lig
14:00
Geita Gold FCGeita Gold FC
0 : 0
Tanzania PrisonsTanzania Prisons
16:00
Tabora United FCTabora United FC
16:00
Kagera SugarKagera Sugar
18:15
Namungo FCNamungo FC
18:15
Coastal Union FCCoastal Union FC
20:30
Azam FCAzam FC
20:30
Mashujaa FCMashujaa FC
Uganda - Premier Lig
16:00
SC VillaSC Villa
16:00
Soltilo Bright Stars FCSoltilo Bright Stars FC
Ukrayna - Premier Lig
15:30
FC MinajFC Minaj
15:30
FC Dynamo KyivFC Dynamo Kyiv
18:00
FC OleksandriyaFC Oleksandriya
2 : 2
FC Obolon KievFC Obolon Kiev
Uluslararası Gençlik Ligi - U20 CONMEBOL Şampiyonası, Kadınlar
00:00
ŞiliŞili
1 : 0
BolivyaBolivya
02:30
KolombiyaKolombiya
4 : 1
VenezuelaVenezuela
Uluslararası Gençlik Ligi - U23 AFC Asya Kupası
16:00
ÖzbekistanÖzbekistan
2 : 0
MalezyaMalezya
18:30
VietnamVietnam
3 : 1
KuveytKuveyt
Uruguay - 2.Lig
16:00
CooperCooper
16:00
Colon FCColon FC
20:00
Club Oriental de FootballClub Oriental de Football
20:00
Albion FCAlbion FC
Uruguay - Premier Lig
00:00
Montevideo WanderersMontevideo Wanderers
2 : 3
Liverpool MontevideoLiverpool Montevideo
02:30
Miramar MisionesMiramar Misiones
1 : 2
Club Nacional de FootballClub Nacional de Football
Yeni Zelanda - Ulusal Lig
10:00
Wellington Phoenix FC ReserveWellington Phoenix FC Reserve
0 : 1
Western Suburbs FCWestern Suburbs FC
Zambiya - Premiyer Lig
16:00
Kabwe WarriorsKabwe Warriors
2 : 1
Kansanshi DynamosKansanshi Dynamos
16:00
Zanaco FCZanaco FC
1 : 1
Green BuffaloesGreen Buffaloes
16:00
FC MuzaFC Muza
16:00
NkwaziNkwazi
16:00
Forest RangersForest Rangers
16:00
Prison LeopardsPrison Leopards
16:00
Mutondo StarsMutondo Stars
0 : 1
Power DynamosPower Dynamos
16:00
Nkana FCNkana FC
16:00
Konkola BladesKonkola Blades
16:00
Trident FCTrident FC
16:00
Napsa StarsNapsa Stars