DOLAR
EURO
STERLIN
FRANG
ALTIN
BITCOIN

Volkan Oran: “Marka Deneyimi ve Etkinlik Yönetiminde Tutku Başarıyı Getirir”

Yayınlanma Tarihi : Google News
Volkan Oran: “Marka Deneyimi ve Etkinlik Yönetiminde Tutku Başarıyı Getirir”

Smile Brand Experience Ajansı Başkanı Volkan Oran, etkinlik yönetimi ve marka deneyimi konusundaki yolculuğunu anlattı.

Smile Brand Experience Ajansı Başkanı Volkan Oran, etkinlik yönetimi ve marka deneyimi üzerine önemli açıklamalarda bulundu. 1985 İstanbul doğumlu olan Oran, Marmara Üniversitesi Ekonometri Bölümü’nden mezun olduktan sonra, etkinlik yönetimine olan tutkusunu profesyonel hayata taşıdı.

Organik Bir Kariyer Gelişimi Üniversite yıllarında part-time olarak etkinliklerde çalışmaya başlayan Oran, mezuniyet sonrası da bu alanda devam ederek kariyerini şekillendirdi. Uzun yıllar kurumsal hayatın içinde etkinlik yöneticisi olarak çalışan Oran, şu anda Smile Brand Experience Ajansı’nın başkanı olarak faaliyetlerini sürdürüyor.

Marka Deneyimi Tasarımı Oran, ajanslarının yalnızca etkinlik düzenlemekle kalmadığını, aynı zamanda marka deneyimleri tasarladıklarını vurguladı. “İnsanların deneyimlerini tasarlıyoruz ve mesajları en etkili şekilde iletmeye çalışıyoruz” diyen Oran, iletişimin 360 derece olması gerektiğini belirtti.

B2B ve B2C Çalışmalar Hem B2B hem de B2C alanlarında etkinlikler gerçekleştirdiklerini belirten Oran, “Basın toplantılarından ürün lansmanlarına, festivallerden tarım fuarlarına kadar geniş bir yelpazede hizmet veriyoruz. Hedef kitleye özel çözümler sunuyoruz” dedi.

Uzun Vadeli Vizyon Oran, gelecekte uluslararası çapta ses getirecek etkinlikler düzenlemek istediklerini dile getirdi. Formula 1 veya Tomorrowland gibi büyük etkinlikler düzenleyerek, markaların bu etkinliklerde yer almak isteyecekleri bir platform yaratmayı hedeflediklerini ifade etti.

Tutku ve Özveri Başarısının sırrını tutku ve özveri olarak açıklayan Oran, “Bu iş, teknik detaylardan ziyade duygulara dokunmayı gerektirir. İnsanlara dokunan deneyimler tasarlıyoruz ve bu işi kalpten, gönülden yapmak gerekiyor” şeklinde konuştu.

Volkan Oran, etkinlik yönetimi ve marka deneyimi alanındaki başarılarının ardındaki motivasyonun, işi severek ve tutku ile yapmak olduğunu belirterek, “Hangi işi yaparsanız yapın, onu severek yapın ve gülümsemeyi unutmayın” dedi.