DOLAR32,5266% 0.23
EURO34,8870% 0.44
STERLIN40,7118% 0.61
FRANG35,7752% 0.48
ALTIN2.489,19% 1,09
BITCOIN2.001.901-4.464

UZMANLIO: ALANINDA UZMAN KİŞİLERİN DİJİTAL BULUŞMA NOKTASI

Yayınlanma Tarihi : Google News
UZMANLIO: ALANINDA UZMAN KİŞİLERİN DİJİTAL BULUŞMA NOKTASI

Kağan Şahin kimdir?

Lisans eğitimini İtalya’da Bocconi Üniversitesi İşletme ve Ekonomi alanında tamamlayan Kağan Şahin, İtalya’da ve Türkiye’de sektöründe öncü şirketler bünyesinde Strateji ve Yönetim Danışmanlığı ile kariyerine başlamıştır. E-Ticaret sektöründe strateji, iş geliştirme, proje yönetimi ve yatırım gibi konularda görev aldıktan sonra girişimcilik alanına yönelmiştir.

Uzmanlio: Alanında Uzman Kişilerin Buluşma Noktası
Modern hayatın karmaşıklığı ve hızı, bireyleri kendi sağlıkları, kişisel gelişimleri veya uzmanlık alanlarında destek arayışına yönlendirmektedir. Uzmanlio, bu ihtiyaçlara yönelik kapsamlı bir çözüm sunan bir platform olarak öne çıkıyor. Uzmanlio’da kullanıcılar, Psikoloji, Eğitim, Kişisel Gelişim, Spor ve Beslenme, İş ve Ticaret ve Teknoloji ve Tasarım alanlarında farklı uzmanlar arasından seçim yaparak online randevularını oluşturabiliyor.

1. Online Terapi ve Psikolojik Destek:
Uzmanlio, uzman psikologlar ile online terapi hizmeti sunan bir platformdur. Zorlu zamanlarda veya kişisel gelişim hedeflerine ulaşmak adına psikolojik destek almak isteyenler için online randevu sistemini kullanıcılarına sunmaktadır. Sessizce rahatlayın ve terapistinizle istediğiniz yerden bağlantı kurun.

Online terapi ve psikolog ranevuları için Uzmanlio’ya göz atabilirsiniz.

https://www.uzmanlio.com/kategori/psikoloji

2. Eğitim ve Özel Dersler:
Sınava hazırlık, yabancı dil eğitimi gibi farklı alanlarda özel ders almak isteyen öğrenciler için Uzmanlio, geniş bir öğretmen ve eğitmen ağına ev sahipliği yapmaktadır. Online eğitim, özel dersler veya yabancı dil öğreniminde profesyonel destek almak isteyenlere özel çözümler sunar.

Online ilköğretim, lise ve üniversite dersleri ve yabancı dil ders randevusu oluşturmak için Uzmanlio’ya göz atabilirsiniz.

https://www.uzmanlio.com/kategori/egitim

3. Spor ve Beslenme:
Sağlıklı yaşamın temel taşlarından biri spor ve beslenmedir. Uzman spor eğitmenleri ve diyetisyenler, bireylere özel programlar ve rehberlik sunarak hedeflerine ulaşmalarına yardımcı olur. Online spor dersleri ve beslenme danışmanlığı ile sağlıklı bir yaşama adım atın.

Online spor dersi, diyetisyen ve beslenme koçluğu hizmetleri için Uzmanlio’yu ziyaret edin.

https://www.uzmanlio.com/kategori/spor-beslenme

4. İş ve Ticaret Danışmanlığı:
İş dünyasında başarı ve büyüme hedefleyenler için Uzmanlio, online danışmanlık hizmetleri sunar. İş modeli oluşturmak, girişimcilik konularında uzman desteği almak veya dijital pazarlama stratejileri oluşturmak isteyenler için kapsamlı çözümler sunar.

Online muhasebe, iş geliştirme, insan kaynakları, girişimcilik koçluğu ve daha birçok danışmanlık hizmeti için Uzmanlio’dan randevunuzu oluşturabilirsiniz

https://www.uzmanlio.com/kategori/is-ticaret

5. Teknoloji ve Tasarım:
Teknoloji ve tasarım alanında uzmanlar, Uzmanlio platformunda dijital pazarlama, web tasarımı, yazılım geliştirme gibi konularda danışmanlık hizmetleri sunar. İşletmelerin ve bireylerin dijital varlıklarını güçlendirmelerine yardımcı olur.

6. Kişisel Gelişim:
Bireylerin potansiyellerini keşfetmelerine ve kişisel hedeflerine ulaşmalarına rehberlik etmek için Uzmanlio, deneyimli yaşam koçları ve kişisel gelişim uzmanları ile bir araya getirir.

Online meditasyon, yaşam koçluğu, mindfulness, astroloji ve doğum haritası alanlarında eğitim ve danışmanlık almak için Uzmanlio’yu ziyaret edebilirsiniz.

https://www.uzmanlio.com/kategori/kisisel-gelisim

Uzmanlio, online platformu üzerinden bu farklı kategorilerdeki uzmanlarıyla bireylere özel çözümler sunar. Kullanıcılar, kendi ihtiyaçlarına en uygun uzmanı seçebilir ve online randevu sistemini kullanarak uzmanlarla bağlantı kurabilirler. Uzmanlıklarıyla öne çıkan bu uzmanlar, bireylere kapsamlı bir destek ağı sağlar, böylece herkes hedeflerine bir adım daha yaklaşabilir. Uzmanlio Bilgi Teknolojileri hakkında daha detaylı bilgi almak için platformu ziyaret edebilirsiniz. Ayrıca, Business Channel Türk kanalında Uzmanlio kurucu ortağı Kağan Şahin’in konuk olduğu ve girişimin hedeflerini ve sektörü değerlendirdiği Selin Ceylan ile İşkolik programını aşağıdaki linkten izleyebilirsiniz.

https://www.youtube.com/watch?v=LECigrNDAZ4&t=1s

 

YORUM YAP