DOLAR32,1920% 0.01
EURO34,9349% 0.12
STERLIN41,0825% 0.09
FRANG35,1997% 0.16
ALTIN2.411,49% -2,04
BITCOIN67.408,22-3.647

Türk Telekom – Partizan Basket maçı hangi kanalda, saat kaçta? Türk Telekom – Partizan Basket maçı ne zaman?

Basketbolseverler tarafından heyecanla beklenen karşılaşmalardan bir tanesi olan Türk Telekom – Partizan Basket maçının yaklaşması ile birlikte birçok kişi Türk Telekom – Partizan Basket maçı ne zaman? Sorusunu merak etmeye ve araştırmaya başladı. Peki, Türk Telekom – Partizan Basket maçı hangi kanalda, saat kaçta? Türk Telekom – Partizan Basket maçı ne zaman?

Yayınlanma Tarihi : Google News
Türk Telekom – Partizan Basket maçı hangi kanalda, saat kaçta? Türk Telekom – Partizan Basket maçı ne zaman?

Türk Telekom – Partizan Basket maçı ne zaman? Sorusu maçı izlemek isteyen kişiler tarafından merak ediliyor ve araştırılıyor. Maçı televizyon üzerinden izlemek isteyen kişiler ise Türk Telekom – Partizan Basket maçı hangi kanalda, saat kaçta? Türk Telekom – Partizan Basket maçı şifreli mi? Sorularını merak ediyor. Peki, Türk Telekom – Partizan Basket maçı hangi kanalda, saat kaçta? Türk Telekom – Partizan Basket maçı ne zaman?

TÜRK TELEKOM – PARTİZAN BASKET MAÇI NE ZAMAN?

Heyecanla beklenen IGOKEA Uluslararası Basketbol Turnuvası, Antalya’da, Antalya Stadyumu’nda oynanacak. Karşılaşmayı canlı olarak izlemek isteyen basketbolseverler S Sport Plus kanalından canlı olarak izleyebilecek.

TÜRK TELEKOM – PARTİZAN BASKET MAÇI HANGİ KANALDA, SAAT KAÇTA?

9 Eylül Cumartesi günü gerçekleştirilecek olan Türk Telekom – Partizan Basket karşılaşması saat 19:30’da S Sport Plus kanalından canlı yayınlanacak ve S Sport Plus kanalı Türksat uydusu ve internet üzerinden şifreli olarak izlenebilmektedir.

Kaynak: Haberler.com / Gündem

HAFTANIN MAÇLARI

DETAYLI FİKSTÜR