DOLAR32,7878% 1.53
EURO35,1602% 0.53
STERLIN41,6058% 0.85
FRANG36,8443% 1.98
ALTIN2.457,99% 2,80
BITCOIN66.115,980.75

SİO AUTOMOTİVE – KAPLAMA SORUMLUSU ALİ GÜRCAN ANLATIYOR…

Yayınlanma Tarihi : Google News
SİO AUTOMOTİVE – KAPLAMA SORUMLUSU ALİ GÜRCAN ANLATIYOR…

Tekirdağ merkezli SIO Automotive firmasının kaplama sorumlusu olarak görev yapan Ali Gürcan, otomotiv sektöründe 9 yıldır başarıyla yer alıyor. Ali Gürcan, özellikle metal malzemelerde korozyonu önlemek için kullanılan kaplama işlemleri konusunda uzmanlaşmış durumda.

Kaplamalar aracılığıyla, özellikle otomotiv sektöründe kullanılan parçaların daha uzun ömürlü ve dayanıklı olması sağlanır. Gürcan’ın vurguladığı gibi, sektörde en uzun ömürlü kaplama çeşidi katıfarez kaplamadır.

Gürcan’ın dikkat çektiği bir diğer nokta ise, sadece kimyasal bilgiye değil, aynı zamanda fabrika ve tesis yönetimi konularında da kendini geliştirmesidir. Bu yaklaşım, onun sektördeki başarısını artırmış ve SIO Automotive’in inovatif yaklaşımlarını desteklemiştir.

SIO Automotive, yenilikçi bir firma olarak bilinmektedir. Ar-Ge’ye ve inovasyona verdiği önemle, özellikle robotik sistemlere geçiş yaparak sürdürülebilir bir yapı oluşturmuştur. Bu da sektörde fark yaratmalarını sağlamıştır.

Ali Gürcan, genç mezunlara sektör seçimi yaparken sadece kimyasal bilgiye değil, aynı zamanda fabrika ve tesis yönetimi yeteneklerine odaklanmalarını önermektedir. Ona göre, bu yaklaşım gelecekteki başarılarını şekillendirecek önemli bir faktördür.

SIO Automotive’in vizyonu doğrultusunda, Gürcan ve ekibi, sektördeki yeniliklere ve taleplere uygun çözümler üretmeye devam edeceklerdir. Bu da firma için sadece bir ilerleme değil, aynı zamanda sektördeki standartları belirleyen bir lider olma yolunda önemli adımlar atmalarını sağlayacaktır.

https://businesschanneldergi.com/business-channel-dergi-140-sayisi-cikti/