DOLAR32,5240% 0.03
EURO34,9877% 0.27
STERLIN41,3904% 0.13
FRANG36,8050% 0.05
ALTIN2.435,17% -0,01
BITCOIN65.153,990.021

“SEYAHAT SEKTÖRÜNDE TECRÜBENİN ÖNEMİ: SATIŞ VE PAZARLAMA DİREKTÖRÜ ÖZGÜR ŞENAY’IN DENEYİMLERİ ANLATILDI”

Yayınlanma Tarihi : Google News
“SEYAHAT SEKTÖRÜNDE TECRÜBENİN ÖNEMİ: SATIŞ VE PAZARLAMA DİREKTÖRÜ ÖZGÜR ŞENAY’IN DENEYİMLERİ ANLATILDI”

İstanbul doğumlu ve uzun yıllardır seyahat sektöründe çalışan Özgür Şenay, satış ve pazarlama direktörü olarak başarılı kariyerini paylaştı. “İş Kolik” programının konuğu olan Şenay, seyircilere seyahat sektöründeki deneyimlerini aktardı.

Özgür Şenay, seyahat sektöründe farklı kültürlerden insanlarla olan seyahat deneyimlerini paylaşarak iş hayatına adım attığını açıkladı. Amatör bir yolculukla başlayan bu serüvenin zamanla geliştiğini ve şu anda sektörün tanınmış bir markasında satış ve pazarlama direktörlüğü yapmakta olduğunu belirtti.

Programda, kurumsal şirketlere çözüm ortağı olarak hizmet verdiklerini ve kurumların kültürüyle uyumlu seyahat ve organizasyon çözümleri sunduklarını ifade etti. Şenay, sektördeki sürekli değişen dinamiklere uyum sağlamanın ve kendini sürekli yenilemenin önemine vurgu yaptı.

Seyahat sektöründe çalışmak isteyenler için sabır, deneyim, yeniliklere açıklık, ikili iletişim becerileri ve güven gibi özelliklere sahip olmanın gerekliliğini vurgulayan Şenay, mesleğin sadece iş değil, aynı zamanda tutku gerektirdiğini de belirtti.

Özgür Şenay’ın deneyimleri, seyahat sektöründe başarıya giden yolda tecrübenin ve sürekli öğrenmenin önemini vurgulayarak izleyicilere ilham verdi.