DOLAR
EURO
STERLIN
FRANG
ALTIN
BITCOIN

SERVİSLER VE TEKNİK DESTEK MÜDÜRÜ MESUT AVŞAR ANLATIYOR…

Yayınlanma Tarihi : Google News
SERVİSLER VE TEKNİK DESTEK MÜDÜRÜ MESUT AVŞAR ANLATIYOR…

Makine mühendisi Mesut Avşar, Karadeniz Teknik Üniversitesi’nden mezun olduktan sonra tekstil makineleri imalatı sektöründe 3 yıl geçirdi ve ardından inşaat sektörüne adım attı. Şu anda iş makinaları ve beton pompası alanında hizmet veren bir firmada servisler ve teknik destek Müdürü olarak görev yapıyor. 19 yıldır sektörde olan Avşar’ın hikayesi, kariyerine dair önemli dersler içeriyor.

Avşar, makine mühendisliğini seçmesindeki nedenleri, çocukluk ilgisinin yanı sıra iş imkanlarının genişliğiyle açıklıyor. Satış sonrası hizmetlerin ürün kalitesini belirlemede kritik bir rol oynadığını vurguluyor ve müşteri memnuniyetinin bu alanda hayati önem taşıdığını belirtiyor.

Özellikle satış sonrası departmanında çalışmayı düşünenler için stres yönetimi, sabır ve iletişim becerilerinin önemini vurgulayan Avşar, müşteri memnuniyetinin işlerini mutlu eden bir yön olduğunu ifade ediyor. Onun hikayesi, iş hayatında mutluluğun ve insan ilişkilerinin ne kadar önemli olduğunu bir kez daha gözler önüne seriyor.