DOLAR32,1920% 0.01
EURO34,9349% 0.12
STERLIN41,0825% 0.09
FRANG35,1997% 0.16
ALTIN2.411,49% -2,04
BITCOIN67.408,22-3.647

“REMAX HANE”NİN GAYRİMENKUL SEKTÖRÜNDEKİ FARKI… SELİM YAVUZ ANLATIYOR…

Yayınlanma Tarihi : Google News
“REMAX HANE”NİN GAYRİMENKUL SEKTÖRÜNDEKİ FARKI… SELİM YAVUZ ANLATIYOR…

REMAX HANE’nin gayrimenkul sektöründeki öncü rolünü vurgulayan bir röportaj, gayrimenkul danışmanı Selim Yavuz’un deneyimlerini ve şirketin farkını açıklıyor.

Selim Yavuz, REMAX HANE’de gayrimenkul danışmanı olarak çalışıyor ve müşterilere geleneksel emlakçılıktan farklı hizmetler sunduklarını belirtiyor. Bu hizmetler arasında pazarlama stratejileri ve çeşitli müşteriye özel seçenekler bulunuyor.

Etiler, Akadlar, Ulus, Beşiktaş, Şişli ve Sarıyer gibi İstanbul’un önemli semtlerinde aktif olan REMAX HANE, genellikle satılık konutlar ve kiralık ticari mülkler üzerine talepler alıyor.

Yavuz’un iletişim becerileri ve müşteri memnuniyetine verdiği önem, işinin en güçlü yönlerinden biri olarak öne çıkıyor. Onun için başarı, müşterilerin memnuniyeti ve olumlu geri dönüşleriyle doğrudan ilişkilendiriliyor.

Gelecek hedeflerine yönelik konuşan Yavuz, gayrimenkul sektöründe sürekli gelişmeyi ve yeni hizmetlerle fark yaratmayı amaçlıyor. Bu doğrultuda, sektördeki algıyı değiştirme ve daha profesyonel bir hizmet sunma gayretleri devam ediyor.

Selim Yavuz’un sözleri, REMAX HANE’nin gayrimenkul sektöründeki öncü konumunu ve yenilikçi yaklaşımını vurgulayarak, şirketin sektördeki liderliğini pekiştiriyor.

https://businesschanneldergi.com/business-channel-dergi-141-sayi-cikti/