DOLAR32,1920% 0.01
EURO34,9349% 0.12
STERLIN41,0825% 0.09
FRANG35,1997% 0.16
ALTIN2.411,49% -2,04
BITCOIN67.408,22-3.647

PSİKOLOG FİLİZ TATLI: İÇTEN DUYGULARLA PSİKOLOJİYİ ANLATIYOR

Yayınlanma Tarihi : Google News
PSİKOLOG FİLİZ TATLI: İÇTEN DUYGULARLA PSİKOLOJİYİ ANLATIYOR

V

Psikolog Filiz Tatlı, son zamanlarda internet üzerinde dolaşan bir videoyla gündeme oturdu. Tokat doğumlu ve sağlık meslek lisesi mezunu olan Tatlı, kariyerinde hukukla başladı ancak daha sonra psikolojiye yöneldi. Video, Tatlı’nın yaşam öyküsünü ve mesleği seçme sürecini içeriyor.

Tatlı’nın anlatımında belirttiğine göre, psikolojiye olan ilgisi insanlara yardım etme ve kendini geliştirme dürtüsünden kaynaklanıyor. Psikoterapiye olan merakı, okul yıllarında yoğunlaşmış ve zamanla bu alanda kendini geliştirmeye odaklanmış.

Video, Tatlı’nın meslektaşlarından ayıran özellikleri üzerinde de duruyor. Tatlı, her bir vakaya özel bir yaklaşım sergileyerek samimi bir ortam oluşturduğunu ve bu sayede danışanlarının güvenini kazandığını ifade ediyor.

Tatlı’nın içten ve duygusal anlatımı, izleyiciler tarafından takdirle karşılanıyor. Video, psikolojinin insan hayatındaki önemini vurgulaması ve Tatlı’nın mesleğe olan tutkusunu yansıtmasıyla büyük ilgi görüyor.

Tatlı’nın anlatımı, psikolojiye olan ilgiyi artırırken, aynı zamanda insanlara duygusal açıdan da dokunuyor. Onun içten ve samimi yaklaşımı, izleyicilerin kalplerine dokunmayı başarıyor.