DOLAR32,2341% 0.13
EURO34,8630% -0.01
STERLIN41,0660% 0.26
FRANG35,2671% 0.18
ALTIN2.416,72% 0,28
BITCOIN67.663,99-2.338

ORZAX İLAÇ KALİTE MÜDÜRÜ VE MESUL MÜDÜRÜ DENİZ ALKANAT DENİYİMLERİNİ PAYLAŞTI

Yayınlanma Tarihi : Google News
ORZAX İLAÇ KALİTE MÜDÜRÜ VE MESUL MÜDÜRÜ DENİZ ALKANAT DENİYİMLERİNİ PAYLAŞTI

Orzax İlaç firmasının önemli isimlerinden biri olan Deniz Alkanat, işkolik programında deneyimlerini ve kariyer yolculuğunu paylaştı. Kalite Müdürü ve Mesul Müdürü olarak görev yapan Alkanat, sektördeki rolü ve iş yaşamına dair önemli ipuçları verdi.

Trakya Üniversitesi’nde kimya eğitimi alan ve ardından işletme okuyan Deniz Alkanat, sektöre adım attığından beri ilaç endüstrisinde önemli bir konumda bulunuyor. Ailesinin eczacı olmasıyla ilaç sektörünü tercih ettiğini belirten Alkanat, kimya eğitimi almasının bu kararda etkili olduğunu vurguladı.

İlaç sektöründe kalite müdürü olarak görev yapan Alkanat, ürünlerin üretim sürecindeki kalite standartlarını titizlikle denetliyor ve mevzuata uygunluğunu sağlıyor. Aynı zamanda mesul müdür olarak da görev yapan Alkanat, tesisin bakanlık yönetmeliklerine ve kurallarına uygunluğundan sorumlu olup işveren temsilcisi konumunu üstleniyor.

Deniz Alkanat, iş yaşamında edindiği deneyimlerle gelecek nesilleri yetiştirmeye de önem veriyor. Özellikle ilaç, gıda takviyesi, tıbbi cihaz, veteriner ilacı gibi sektörlerde doğru bilgilerle donanmış genç profesyonellerin yetişmesine katkı sağlamayı hedefliyor.

Deniz Alkanat, gençlerin ve meslektaşlarının dikkat etmesi gereken noktalara da değindi. İş yaşamının zorluğuna rağmen doğru seçimler yapmanın önemine vurgu yaparak, sevilen bir işi yapmanın ve doğru firmalarda çalışmanın önemini vurguladı. Gelecek nesillere tavsiyelerde bulunurken, pişman olmayacakları yolda ilerlemelerini ve sürekli olarak öğrenmeye açık olmalarını tavsiye etti.