DOLAR32,8248% 0.04
EURO35,2439% -0.18
STERLIN41,7711% -0.2
FRANG36,7168% -0.28
ALTIN2.450,67% -1,57
BITCOIN64.087,12-1.161

NEFESİMİZİ DEĞİŞTİRMEK HAYATI DEĞİŞTİRMEK Mİ ? ŞEMSA ASLI KAHRAMAN ANLATIYOR…

Yayınlanma Tarihi : Google News
NEFESİMİZİ DEĞİŞTİRMEK HAYATI DEĞİŞTİRMEK Mİ ? ŞEMSA ASLI KAHRAMAN ANLATIYOR…

Günümüzün hızlı tempolu yaşamında, nefes almak ve dinginlik bulmak büyük önem taşıyor. Devlet memuru olarak çalışırken, Şemsa Aslı Kahraman, nefesin ve yoga pratiğinin gücünü keşfetmek için bir yolculuğa çıktı ve hayatında köklü değişiklikler yaşadı.

Kahraman, Vizyon izleyicileriyle paylaştığı deneyimlerinde, bir nefes seansına katılmasının ardından yaşadığı dönüşümü anlatıyor. Nefesin hayata etkilerini ve yin yoga pratiğiyle duygusal dengeyi sağlamanın önemini vurguluyor.

Nefesin hem fizyolojik hem de duygusal olarak insanları nasıl etkilediğini detaylı bir şekilde açıklarken, beden, zihin ve ruh arasındaki dengeyi sağlamanın önemine dikkat çekiyor. Nefes terapisinin, bloke olmuş duyguları serbest bırakma ve yaşamın getirdiği stresi azaltma konularında nasıl etkili olduğunu aktarıyor.

Kahraman, insanların büyüdükçe duygusal engellerle karşılaştığını ve nefes terapisiyle bu engelleri aşmanın mümkün olduğunu belirtiyor. Bu terapinin, duygusal ve fiziksel rahatlama sağlayarak yaşam kalitesini artırdığını vurguluyor.

Son olarak, sosyal medyanın bireylere nefes terapisi ve yoga gibi pratiklere daha kolay erişim sağladığını ve farkındalık geliştirmede önemli bir rol oynadığını belirtiyor. Kahraman, modern yaşamın getirdiği stres ve kaygılarla başa çıkmak için nefes terapisi ve yoga pratiğinin önemine vurgu yapıyor ve herkesin bu pratiklerden faydalanabileceğini söylüyor.

https://businesschanneldergi.com/business-channel-dergi-143-sayi-cikti/