DOLAR32,2703% 0.06
EURO35,0322% -0.06
STERLIN41,1770% -0.01
FRANG35,3836% 0.1
ALTIN2.443,45% -0,14
BITCOIN68.449,99-1.477

KURUMSAL İLETİŞİM VE PAZARLAMA MÜDÜRÜ PELİN IŞIKSAL ANLATIYOR…

Yayınlanma Tarihi : Google News
KURUMSAL İLETİŞİM VE PAZARLAMA MÜDÜRÜ PELİN IŞIKSAL ANLATIYOR…

İstanbul Üniversitesi mezunu olan ve yaklaşık 20 yıldır pazarlama sektöründe çalışan Pelin Işıksal, kurumsal iletişim ve pazarlama yöneticisi olarak kariyerine devam ediyor. Işıksal, son zamanlarda sektördeki deneyimlerini ve gelecek vizyonunu paylaştığı bir röportajda önemli açıklamalarda bulundu.

Üniversite eğitimi sırasında yarı zamanlı olarak etkinliklerde görev alarak sektöre adım atan Işıksal, pazarlama sektöründeki çalışma hayatına üniversite bitmeden büyük bir ajanstan gelen iş teklifiyle başladığını belirtti. Kendi ifadesiyle, işte tutkulu olduğu için bu fırsatı kaçırmak istemediğini dile getiren Işıksal, zamanla pazarlamanın dijital yönüne odaklanarak kariyerine yön verdiğini ifade etti.

Röportajında gençlere yönelik önemli mesajlar veren Işıksal, iş hayatında sürekli öğrenmenin ve yenilenmenin önemini vurguladı. Gençlerin yaratıcılıklarını önemsediğini ve bu potansiyeli değerlendirmeleri gerektiğini belirten Işıksal, iş hayatında tutkulu olmanın ve mutlu bir şekilde çalışmanın önemine dikkat çekti.

Son olarak, iş hayatında karşılaşacakları fırsatları değerlendirmeleri ve tutkularını takip etmeleri konusunda gençlere cesaret veren Işıksal, iş yaşamında mutlu ve başarılı olmanın sırlarını paylaştı.

Pelin Işıksal’ın deneyimlerinden ve gelecek vizyonundan ilham alarak, gençlerin kendi kariyerlerini şekillendirmeleri ve tutkularını takip etmeleri bekleniyor.