DOLAR
EURO
STERLIN
FRANG
ALTIN
BITCOIN

Işıl Ceran: Kariyer Yolculuğu ve Bioenerjinin Gücü

Yayınlanma Tarihi : Google News
Işıl Ceran: Kariyer Yolculuğu ve Bioenerjinin Gücü

İşte bir rehber öğretmeni olarak başlayan ve şimdi bioenerji ve işletme yönetimi alanında adından söz ettiren Işıl Ceran’ın ilham veren kariyer yolculuğu! Ceran, lise yıllarında felsefe öğretmeniyle tanışarak felsefeye olan ilgisini keşfetti ve Vedik astrolojiyle de yakından ilgilendi.

Kariyerinde rehberlik ve aile danışmanlığı yaparken pandemi döneminde hayvan hastanesinde çalışmaya başladı ve burada bioenerjiyle iyileştirici çalışmaları derinleştirdi. Bioenerjiyi insan vücudundaki enerjiyi dengeleyerek psikolojik ve fiziksel sağlığı iyileştirmek için kullanıyor.

Ceran, yaşamın zorluklarına olumlu bir bakış açısıyla yaklaşmanın ve kişisel enerjilerini ve çevresel enerjileri iyileşme ve büyüme için kullanmanın önemini vurguluyor. Kendi ve çevresindekilerin enerji frekanslarını yükselterek sağlıklı bir yaşam sürmeleri gerektiğini öneriyor.

Bu güçlü ve ilham verici hikaye, Ceran’ın kişisel ve profesyonel gelişimindeki evrimini ve bioenerjinin potansiyelini keşfetme sürecini gözler önüne seriyor.