DOLAR32,2111% 0.09
EURO34,9608% 0.32
STERLIN41,0970% 0.53
FRANG35,2637% 0.15
ALTIN2.419,53% 0,40
BITCOIN68.188,11-0.042

İŞ GELİŞTİRME MÜDÜRÜ İSHAK KIRAÇ ANLATIYOR…

Yayınlanma Tarihi : Google News
İŞ GELİŞTİRME MÜDÜRÜ İSHAK KIRAÇ ANLATIYOR…

İş Geliştirme Müdürü Dr. İshak Kıraç, kariyeri ve eğitim geçmişi hakkında bilgiler verdi. Kıraç, İngilizce öğretmeni olarak başladığı kariyerine Kıbrıs’tan mezun olduktan sonra akademik alanda ilerlemek amacıyla eğitim sektöründe yolculuğuna devam etti. Uluslararası Kıbrıs Üniversitesi’nden mezun olduktan sonra Erciyes Üniversitesi’nde yüksek lisansını tamamlayan ve Abant İzzet Baysal Üniversitesi’nde doktorasını tamamlayan Kıraç, iş hayatına El Education ve Cambridge University Press gibi kuruluşlarda başladı.

Kıraç, özellikle öğretmenlik deneyimiyle birlikte eğitim sektöründeki eksiklikleri fark ederek yayıncılık alanına yöneldi. Program geliştirme, öğretmen eğitimleri ve yeni kurulan okullara destek hizmetleri gibi alanlarda faaliyet gösteren Kıraç, uluslararası eğitim konusunda da etkin rol oynuyor.

Firma olarak önde gelen hizmetler arasında içerik geliştirme ve yabancı dil eğitimi konularında destek sağlamak bulunuyor. Kıraç, yurt dışındaki eğitim metodolojilerini takip ederek Türkiye’deki okullara bu yenilikleri taşımayı hedefliyor.

Geleceğe dair hedefleri arasında Türkiye’de güçlü bir şirket olmanın yanı sıra yurt dışında da faaliyet göstermek ve bir kuluçka merkezi kurarak eğitimde katma değerli işler üretmek yer alıyor.

Bu alanda çalışmak isteyenler için Kıraç, içten motivasyonun ve ilişki kurma yeteneğinin önemli olduğunu vurguluyor. Özellikle eğitim alanında tecrübeli ve problem çözme becerisine sahip kişilerin bu sektörde başarılı olabileceğini belirtiyor.

 

https://businesschanneldergi.com/business-channel-dergi-145-sayi-cikti/