DOLAR32,7878% 1.53
EURO35,1602% 0.53
STERLIN41,6058% 0.85
FRANG36,8443% 1.98
ALTIN2.457,99% 2,80
BITCOIN66.071,470.879

“İNSAN KAYNAKLARI UZMANI ELİF TUNÇ, NEXTGEN HUMAN RESOURCES ŞİRKETİNİ TANITTI.”

Yayınlanma Tarihi : Google News
“İNSAN KAYNAKLARI UZMANI ELİF TUNÇ, NEXTGEN HUMAN RESOURCES ŞİRKETİNİ TANITTI.”

İnsan kaynakları alanında uzun yıllar çalışan ve Almanya’da doğup büyüyen Elif Tunç, “NextGen Human Resources” adlı şirketiyle iş dünyasına yeni bir soluk getiriyor. Tunç, bir televizyon programında insan kaynakları alanındaki deneyimlerini ve şirketinin hedeflerini paylaştı.

Programda Tunç, iş hayatında yaşanan pratik zorlukları ve teorik bilgilerin uygulamaya dönüştürülmesindeki önemi vurguladı. Ayrıca, şirketin amacının iş ilanı oluşturma gibi konularda eğitimler vererek insan kaynakları departmanlarının daha etkin ve verimli olmasını sağlamak olduğunu belirtti.

NextGen Human Resources’un öne çıkan özelliklerinden biri, sadece teorik bilgilerle değil, aynı zamanda pratik becerileri iş hayatına aktarma odaklı eğitimler sunması oldu. Tunç, yapay zeka tarafından değerlendirilen insan kaynakları süreçlerinde objektifliğin ve kişilik tahlillerinin önemine de dikkat çekti.

Elif Tunç’un vurguladığı gibi, iş dünyasında insan kaynakları departmanlarına ayrılan bütçenin artması ve insan odaklı yaklaşımların benimsenmesi, şirketlerin daha sağlam adımlarla ilerlemesini sağlayabilir. Tunç’un şirketi, bu doğrultuda firmalara destek olmayı ve insan kaynakları süreçlerini daha etkin hale getirmeyi hedefliyor.