DOLAR32,1920% 0.01
EURO34,9349% 0.12
STERLIN41,0825% 0.09
FRANG35,1997% 0.16
ALTIN2.411,49% -2,04
BITCOIN67.408,22-3.647

İNGİLİZCE ÖĞRETMENİ ÇAĞLA ÜNAL, ÇEŞİTLİ DENEYİMLERİNİ PAYLAŞTI: “KEYİFLİ BİR SOHBET

Yayınlanma Tarihi : Google News
İNGİLİZCE ÖĞRETMENİ ÇAĞLA ÜNAL, ÇEŞİTLİ DENEYİMLERİNİ PAYLAŞTI: “KEYİFLİ BİR SOHBET

Ankara – İngilizce öğretmeni Çağla Ünal, geçtiğimiz günlerde katıldığı bir söyleşide kariyer deneyimlerini ve eğitim anlayışını paylaştı. Bilkent Üniversitesi’nden Uluslararası İlişkiler mezunu olan Ünal, ayrıca Londra’da pazarlama üzerine yüksek lisans yapmış bir isim olarak dikkat çekiyor.

Ünal, kariyerine Birleşmiş Milletler, GAP projesi, Sanayi Odası gibi çeşitli kurumlarda çalışarak başlamış. Ardından e-ticaret odası ve Çin firmasında da deneyim kazanmış. Şu an ise İngilizce öğretmeni olarak çalışmakta ve Diplomat Akademi adında diplomatlara yönelik eğitimler vermekte.

Söyleşide Ünal, Türkiye’de avukatlara İngilizce dersleri vermek üzere bir proje başlattığını ve Ankara’da birebir dersler de planladığını belirtti. Ayrıca, çeşitli sanat etkinlikleri, spor aktiviteleri ve seyahatlerle ilgilendiğini ve farklı kültürleri tanımak için çaba gösterdiğini vurguladı.

Gelecekteki hedefleri arasında kendi akademisini kurmak olduğunu belirten Ünal, eğitimde öğrencilerin pratik yapmasını önemsediğini ve öğrencileriyle kurduğu iletişimin kendisini mutlu ettiğini ifade etti.

Çağla Ünal’ın, deneyimleri ve eğitim anlayışıyla ilgili verdiği keyifli söyleşi, katılımcılar tarafından ilgiyle takip edildi. Ünal’ın gelecekteki planları ve projeleri ise dikkatle bekleniyor.