DOLAR32,8248% 0.04
EURO35,2439% -0.18
STERLIN41,7711% -0.2
FRANG36,7168% -0.28
ALTIN2.450,67% -1,57
BITCOIN64.294,78-0.819

ICON M.I.C.E İLE M.I.E.C.E SEKTÖRÜNE YEPYENİ BİR SOLUK KATIYORUZ… BURAK SOYTEMİZ ANLATIYOR…

Yayınlanma Tarihi : Google News
ICON M.I.C.E İLE M.I.E.C.E SEKTÖRÜNE YEPYENİ BİR SOLUK KATIYORUZ… BURAK SOYTEMİZ ANLATIYOR…

İstanbul merkezli organizasyon firması ICON M.I.C.E, Türkiye’nin ve özellikle İstanbul’un önemli etkinliklerinin ve kongrelerinin düzenlenmesinde öncü bir rol üstleniyor. Bu sektördeki yenilikleri ve firma hedeflerini Burak Soytemiz, ICON M.I.C.E’den bir yetkili, Vizyon izleyicileriyle paylaştı.

Soytemiz, kariyerine üniversite yıllarında part-time olarak organizasyon sektöründe adım atmış ve şimdi kendi şirketinin başında bulunmaktadır. Kendisi, sektörün deneyimli isimlerinden biri olarak, Türkiye’nin kongre ve etkinlik potansiyelini değerlendirirken, ICON M.I.C.E’nin bu alandaki iddiasını dile getirdi.

Firma, sadece kongreler değil, aynı zamanda şirket etkinlikleri ve sağlık odaklı kamplar gibi çeşitli etkinliklerin de düzenlenmesini hedefliyor. Pandemi döneminde dijital platformlara yönelerek etkinliklerini sürdürmeyi başaran ICON M.I.C.E, sektördeki kapasitesini artırmış ve yeni müşteri segmentlerine ulaşmıştır.

ICON M.I.C.E’nin hedefleri arasında, sektördeki varlığını daha da güçlendirerek yurt dışında da projeler gerçekleştirmek ve Türkiye’nin kongre ve etkinlik potansiyelini uluslararası alanda daha fazla tanıtmak bulunmaktadır.

Son olarak, Soytemiz, sektördeki rekabetin yoğun olmasına rağmen herkesin birbirine ihtiyaç duyduğunu belirtti. ICON M.I.C.E’nin, pazarlama stratejilerini yenileyerek, müşterilerine özel ve kişiselleştirilmiş hizmetler sunmaya odaklandığını vurguladı.

ICON M.I.C.E’nin sektöre getirdiği yenilikler ve hedefleri, Türkiye’nin organizasyon ve etkinlik alanındaki potansiyelini artırarak ülkenin uluslararası alandaki rolünü güçlendirmeyi amaçlamaktadır.

https://businesschanneldergi.com/business-channel-dergi-147-sayi-cikti/