DOLAR32,4901% 0.09
EURO34,8774% 0.33
STERLIN40,7378% 0.55
FRANG35,7225% 0.32
ALTIN2.483,23% 0,85
BITCOIN2.008.331-4.118

İÇ DENETİM MÜDÜRÜ MELEK AYTANÇ ANLATIYOR…

Yayınlanma Tarihi : Google News
İÇ DENETİM MÜDÜRÜ MELEK AYTANÇ ANLATIYOR…

İç Denetim alanında 15 seneyi aşkın bir deneyime sahip olan Melek Aytanç, Koç Üniversitesi İşletme mezunu olarak kariyerine adım attı. Denetim dersleri aldığı sırada bu alanda geleceğini gören Aytanç, başlangıç olarak bağımsız denetimle tanıştı ve daha sonra İç Denetim alanına yöneldi. Bu süreçte, İç Denetim alanının sadece karmaşık olmadığını, aynı zamanda insan hayatlarını kolaylaştırabileceğini keşfetti.

Aytanç, İç Denetimde çalışırken önemli bir gerçeği fark etti: Kişinin kendini tanıması ve içindeki potansiyeli keşfetmesi, yapılan işin verimliliğini artırıyor ve başarıya giden yolu açıyor. Bu bilinçle, Aytanç şu anda iş hayatından yeni bir yolculuğa adım atmış durumda.

Kendini tanıma ve kişisel gelişim adına çeşitli alanlarda eğitim alan Aytanç, artık astroloji, numeroloji ve psikolojik astroloji gibi konularla ilgileniyor. Bu süreçte, Kanada’ya göç başvurusunda bulunarak yeni bir yaşamın kapılarını aralayan Aytanç, bu kararın öncelikle kendisini tanıma ve içsel yolculuğunu tamamlama amacına hizmet ettiğini belirtiyor.

Melek Aytanç’ın yaşadığı bu dönüşüm, iş hayatından ayrılıp kendini tanımaya odaklanmanın ve içsel potansiyeli keşfetmenin önemini vurguluyor.

Başarıya giden yolun, önce kendini bilmekten ve içsel yolculuğunu tamamlamaktan geçtiğini belirten Aytanç, bu yeni dönemde kendisini ve çevresini aydınlatmayı hedefliyor.

https://businesschanneldergi.com/business-channel-dergi-152-sayisi-cikti/

YORUM YAP