DOLAR32,2394% 0.02
EURO35,0275% -0.09
STERLIN41,1423% -0.08
FRANG35,3386% 0.03
ALTIN2.441,87% -0,21
BITCOIN68.803,980.719

FİNANS YÖNETİCİSİ VE KARMA ASTRALOG BORA KILIÇARSLAN ANLATIYOR…

Yayınlanma Tarihi : Google News
FİNANS YÖNETİCİSİ VE KARMA ASTRALOG BORA KILIÇARSLAN ANLATIYOR…

Bir finans yöneticisi ve karma astrolog olan Bora Kılınçarslan, finans sektöründe yaklaşık 10 yıldır çalışmaktadır. Şu anda bir firmanın finansman yöneticiliğini yürüten Kılınçarslan, aynı zamanda karma astroloji üzerine de çalışmalarını sürdürmektedir.

Karma astrolojiye olan ilgisi, pandemi döneminde başlamıştır. Bu dönemde kendi ayırdığı zaman içinde astrolojiyi araştırmaya başlayan Kılınçarslan, daha sonra Oğuzhan Ceyhan Akademi’de karma astroloji eğitimi almış ve 2023 yılında sertifikasını tamamlamıştır.

Karma astroloji, geçmişteki eylemlerin bugünkü yansımalarını değerlendirerek ruhsal gelişimi sağlayan bir felsefi yaklaşımdır. Astroloji genellikle burçların yorumlanmasıyla ilişkilendirilirken, karma astroloji geçmiş hataların bugünkü etkilerini analiz eder.

Bora Kılınçarslan, karma astrolojiyi danışmanlık yapmak için geliştirmekte ve ayrıca tarot ve çakra eğitimleri alarak kendini daha da geliştirmeyi hedeflemektedir. Kendisi, bu alanlarda daha fazla yetkinlik kazanarak insanların ruhsal gelişimine katkı sağlamayı amaçlamaktadır.

Kılınçarslan, karma astroloji ve diğer ilgili konular üzerine verdiği hizmetlerle ilgili daha fazla bilgi almak isteyenlerin başvurabileceği bir kaynak olmaya devam etmektedir.

Bu makale, Bora Kılınçarslan’ın finans yöneticiliği ve karma astroloji arasındaki dengeyi nasıl sağladığına ve bu alanda hizmet verdiğine odaklanarak okuyuculara bilgi sunmaktadır.

https://businesschanneldergi.com/business-channel-dergi-140-sayisi-cikti/