DOLAR
EURO
STERLIN
FRANG
ALTIN
BITCOIN

DR. MUHAMMED YEŞİLKAYA İLE DİŞ HEKİMLİĞİ ÜZERİNE SÖYLEŞİ

Yayınlanma Tarihi : Google News
DR. MUHAMMED YEŞİLKAYA İLE DİŞ HEKİMLİĞİ ÜZERİNE SÖYLEŞİ

İstanbul’un köklü diş hekimlerinden biri olan Dr. Muhammed Yeşilkaya, diş hekimliği mesleğine dair önemli bilgileri ve gelecek vizyonunu paylaştı. 31 yaşındaki Dr. Yeşilkaya, yaklaşık 10 yıldır İstanbul’da diş hekimliği hizmeti veriyor ve mesleğine olan tutkusunu çocukluktan beri taşıyor.

Dr. Yeşilkaya, diş hekimliği tercihinin kendi işini yönetme arzusu ve uzmanların işbirliğiyle gerçekleşen multi-disiplinler tedavi anlayışıyla şekillendiğini belirtiyor. Hastalarının ihtiyaçlarını karşılamak adına uzmanlık alanlarına göre işlemleri gerçekleştirmeye özen gösteriyor.

Özellikle ortodonti alanında deneyimli olan Dr. Yeşilkaya, çocukların diş gelişimini izleyerek çapraşıklıkları düzeltiyor ve dijital teknolojiyi kullanarak tedavi planları oluşturuyor. Gelecek vizyonunda dijital ortamda sanal hastaların tedavilerini planlamak ve uygulamak öncelikli hedefleri arasında yer alıyor.

Dr. Yeşilkaya, sağlıklı dişlerin genel sağlık için hayati önem taşıdığını vurgulayarak, çocukların 6 yaşından itibaren düzenli olarak diş hekimi ve ortodonti uzmanına gitmelerinin önemini vurguluyor. Bu bilinci artırmak için toplumun bilinçlenmesinin önemine değinen Dr. Yeşilkaya, sağlıklı bir ağız için düzenli kontrollerin önemini vurguluyor.

Dr. Muhammed Yeşilkaya’nın söyleşisi, diş hekimliği alanında geleceğin dijital teknolojilerle şekillendiğini ve hastaların sağlığına odaklı yaklaşımının önemini gözler önüne seriyor.

https://businesschanneldergi.com/business-channel-dergi-144-sayi-cikti/