DOLAR32,8248% 0.04
EURO35,2439% -0.18
STERLIN41,7711% -0.2
FRANG36,7168% -0.28
ALTIN2.450,67% -1,57
BITCOIN64.313,09-0.902

Bilgi Mefar Grubu’nun Faaliyetleri: İpek Soyupak Yalçın Röportajı

Yayınlanma Tarihi : Google News
Bilgi Mefar Grubu’nun Faaliyetleri: İpek Soyupak Yalçın Röportajı

Bilgi Mefar Grubu’nun SEEFo ve İcra Kurulu üyesi olan İpek Soyupak Yalçın, iş hayatındaki deneyimlerini ve şirketin faaliyetlerini anlattığı bir röportaj gerçekleştirdi.

İpek Soyupak Yalçın, eğitim hayatını Karadeniz Ereğli Anadolu Lisesi’nde tamamladıktan sonra Boğaziçi Üniversitesi’nde işletme eğitimi aldı. Cooperand (şimdiki adıyla Price) firmasında denetim danışmanlığı ve eğitmenlik gibi çeşitli pozisyonlarda çalıştı.

Oriflame’de direktörlük yaparak iş hayatındaki gücünü ve inisiyatif almayı deneyimleyen İpek Soyupak Yalçın, daha sonra bir butik firmada denetim ortağı olarak görev aldı. Şu anda Bilgi Mefar Grubu’nda görevine devam etmektedir.

Bilgi Mefar Grubu, steril ilaç üretim hizmeti sunmakta olup, %50’si ihracat olan satışlarıyla Türkiye’de öncü bir konumdadır. Şirket, hastane ve yoğun bakım ürünleri üzerinde yoğunlaşarak pandemi döneminde de üretimini sürdürmüştür.

İpek Soyupak Yalçın’ın ifadelerine göre, şirketin hedefleri arasında 2025 yılında Avrupa merkezli steril üretim hizmeti veren şirketler arasında ilk ona girmek yer almaktadır. Bu hedefleri, Birleşmiş Milletler sürdürülebilir kalkınma kriterleri ve iyi iletişim ilkeleri doğrultusunda toplum sağlığına hizmet ederek gerçekleştirmeyi amaçlamaktadır.

İpek Soyupak Yalçın, ekibinin önemine vurgu yaparak, çalışanların meraklı, esnek ve faydalı olmalarını önemsediğini belirtmiştir. Ayrıca, şirketin başarısının ekip çalışması ve değer yaratma üzerine kurulu olduğunu vurgulamıştır.

Bilgi Mefar Grubu’nun steril ilaç üretimindeki lider konumu ve İpek Soyupak Yalçın’ın liderlik ve deneyimleri, şirketin başarı hikayesinin temelini oluşturmaktadır.