DOLAR
EURO
STERLIN
FRANG
ALTIN
BITCOIN

AV. ARZU YALÇIN KARLIDAĞ, NESRİN İÇLİ’NİN SORULARINI YANITLADI…

Yayınlanma Tarihi : Google News
AV. ARZU YALÇIN KARLIDAĞ, NESRİN İÇLİ’NİN SORULARINI YANITLADI…

Avukat Arzu Yalçın Karlıdağ, yaşamının Adana’nın Ceyhan ilçesinde başladığını belirtiyor. Ailesinin maddi imkansızlıkları sebebiyle öncelikle Ceyhan Meslek Yüksekokulu’nda eğitim almış. Ancak, hayalini kurduğu avukatlık mesleğine adım atmak için bu yeterli gelmemiş ve daha fazla eğitim almak için Marmara Üniversitesi’ni hedeflemiş. Bu süreçte ailesinin desteği ve kendi azmiyle İstanbul’a gelerek Marmara Üniversitesi’ni kazanmış. Üniversite eğitiminin yanı sıra, maddi destek sağlamak için Garanti Bankası’nda çalışmış ve bu süreçte eğitimine devam etmiş.

İş hayatında deneyim kazanmak için Şafak Hastaneler Grubu’nda avukatlık yapmış. Burada sağlık hukuku, iş hukuku ve icra hukuku gibi farklı alanlarda çalışarak geniş bir yelpazede tecrübe edinmiş. Ticarete olan ilgisiyle birlikte Efe Tekstil Gıda ve Film Limited Şirketi’ni kurmuş ve taş kadayıf imalatına başlamış. Ticaretteki başarısını arttırmak için sürekli olarak kendini geliştirmeye odaklanmış ve bu alanda yeni fırsatlar aramış.


Gelecek hedeflerine yönelik olarak, sosyal sorumluluk projelerine ve yardım faaliyetlerine odaklanmayı planlıyor. Özellikle eğitim ve yardım alanlarında etkili olmayı amaçlıyor. Kendi başarısını çocuklarına ve çevresine örnek olmak için çaba harcıyor. Aynı zamanda, hayata dair öğrendiklerini ve tecrübelerini genç kuşaklara aktarmak istiyor.

Karlıdağ’ın hayat hikayesi, azim, kararlılık ve sosyal sorumluluk bilinci ile şekillenmiş bir kariyer yolculuğunu yansıtıyor.

https://businesschanneldergi.com/business-channel-dergi-145-sayi-cikti/