DOLAR32,8248% 0.04
EURO35,2439% -0.18
STERLIN41,7711% -0.2
FRANG36,7168% -0.28
ALTIN2.450,67% -1,57
BITCOIN64.087,12-1.161

ATUNIS YÖNETİM VE DANIŞMANLIK FİRMASININ KURUCUSU MESUT CAN SUNTAY’DAN DETAYLI AÇIKLAMALAR!

Yayınlanma Tarihi : Google News
ATUNIS YÖNETİM VE DANIŞMANLIK FİRMASININ KURUCUSU MESUT CAN SUNTAY’DAN DETAYLI AÇIKLAMALAR!

İş dünyasının önde gelen isimlerinden biri olan Mesut Can Suntay, kurucusu ve genel müdürü olduğu Atunis Yönetim ve Danışmanlık firmasının çalışmalarını ve gelecek hedeflerini açıkladı.

Suntay, yapılan röportajda, firmasının kuruluş sürecinden itibaren geçirdiği aşamaları ve faaliyet alanlarını detaylı bir şekilde anlattı. Koçluk ve uluslararası akredite koçluk süreçlerinde bulunarak bireylerin kişisel ve profesyonel gelişimine katkı sağladıklarını belirtti.

Ayrıca, Türkiye’nin devlet destekli projelerinde yer alarak şirket idaresine yaklaşımda kişilerin yetkinliğinin ölçülmesi ve iyileştirilmesi konusunda çalıştıklarını vurguladı. Suntay, firmanın yazılım geliştirme sürecinin devam ettiğini ve esnek ödül markasıyla çalışma hayatına yeni bir soluk getirmeyi planladıklarını ifade etti.

Atunis’in hedef kitlesinin genellikle yeni kurulan startuplar, KOBİ’ler ve büyümek isteyen şirketler olduğunu belirten Suntay, aynı zamanda Türk dünyası içinde de etkinliklerini artırmayı hedeflediklerini söyledi. Türkiye’nin tecrübesini ve vizyonunu kullanarak bu alanda önemli adımlar atacaklarını belirtti.

Mesut Can Suntay, röportajın sonunda, firmanın isminin kökenine dair de ilginç bir hikaye paylaştı. Firmalarının ismini, Türk tarihindeki Turan felsefesinden esinlenerek seçtiklerini ve “atun” kelimesinin yeniden doğuş anlamına geldiğini açıkladı.

Bu açıklamalarla, Atunis Yönetim ve Danışmanlık firmasının gelecekte iş dünyasında daha da etkin bir rol oynaması bekleniyor.