DOLAR32,5858% 0.17
EURO35,0764% 0.2
STERLIN41,6283% 0.39
FRANG36,8743% 0.2
ALTIN2.446,82% 0,58
BITCOIN65.297,99-0.18

Atalay Emlak Genel Müdürü Cengiz Atalay, Emlak Sektöründeki Tecrübesini Anlattı

Yayınlanma Tarihi : Google News
Atalay Emlak Genel Müdürü Cengiz Atalay, Emlak Sektöründeki Tecrübesini Anlattı

Atalay Emlak’ın genel müdürü Cengiz Atalay, sektördeki deneyimlerini ve firmalarının faaliyetlerini anlattı. 1965 Yozgat doğumlu olan Atalay, 1983 yılında İstanbul’a göç ederek ticaret hayatına atılmıştır. Kendi ticaretinin sıkıntılar yaşaması üzerine emlak sektörüne yönelmiştir.

Atalay, emlak sektöründe güvene dayalı hizmetler sunarak müşterilere rehberlik etmekte ve uzun vadeli güven ilişkileri kurmayı hedeflemektedir. Özellikle Başakşehir bölgesinde faaliyet gösteren Atalay Emlak, kurumsal bir yapıya sahip olup, güvenilirliği ön planda tutmaktadır.

Sektörde çalışanların sabır ve emek gerektiğine vurgu yaparak, güvenilir olmanın önemini vurgulamıştır. Her gayrimenkul alım-satımında, müşterilerin ihtiyaçları ve güvenlikleri gözetilmektedir.

Atalay Emlak, sosyal sorumluluk projelerine de önem vermektedir. Özellikle Başakşehir bölgesinde düzenlediği futbol turnuvaları ve diğer etkinliklerle insanların birbirleriyle daha sıcak ve samimi ilişkiler kurmalarına katkı sağlamaktadır.

Atalay’ın vurguladığı gibi, emlak sektöründe faaliyet gösterenlerin müşterilerine güven vermek ve uzun vadeli ilişkiler kurmak önemlidir. Her adımda müşterilerin güvenliğini ön planda tutarak, sektöre katkı sağlamak gerekmektedir.