DOLAR32,5890% 0.25
EURO35,1023% 0.3
STERLIN41,5677% 0.36
FRANG36,8904% 0.31
ALTIN2.452,29% 0,81
BITCOIN65.485,560.008

“ANESTEZİ REANİMASYON UZMANI AYNUR SAATÇIOĞLU: HASTALARIN MUTLULUĞU İÇİN ÖZVERİYLE ÇALIŞIYOR”

Yayınlanma Tarihi : Google News
“ANESTEZİ REANİMASYON UZMANI AYNUR SAATÇIOĞLU: HASTALARIN MUTLULUĞU İÇİN ÖZVERİYLE ÇALIŞIYOR”

Anestezi reanimasyon uzmanı ve Getat Klinik sahibi Aynur Saatçioğlu, mesleğine ve hastalarına duyduğu tutkuyla dikkat çekiyor. Saatçioğlu, son zamanlarda katıldığı bir programda kariyerini, tedavi yöntemlerini ve gelecek planlarını anlattı.

1973 İstanbul doğumlu olan Saatçioğlu, Cerrahpaşa Tıp Fakültesi’nden mezun olduktan sonra anestezi reanimasyon uzmanı olarak uzmanlık aldı. Kendisi şu anda Kadıköy’de bulunan Getat Klinik’te hizmet veriyor ve Mezoterapi, ozon terapi, akupunktur gibi çeşitli tedavileri uyguluyor.

Hastalarıyla olan duygusal bağı ve kişiselleştirilmiş tedavi yaklaşımıyla öne çıkan Saatçioğlu, her hastasını dinleyip ihtiyaçlarına göre tedavi planları oluşturuyor. Hastalarının mutluluğunu ön planda tutan Saatçioğlu, işini severek yaptığını ve hastalarının kendisine güvenebileceğini vurguluyor.

Gelecek planlarına dair konuşan Saatçioğlu, kendi kalitesini ve doğrularını koruyarak kendini daha da geliştirmeyi hedefliyor. Şube açmak gibi büyüme hedefleri olmayan Saatçioğlu, kalitesinden ve hastalarının memnuniyetinden ödün vermeden yoluna devam etmeyi amaçlıyor.

Aynur Saatçioğlu’nun özverili çalışması ve hastalarının mutluluğu için gösterdiği çaba, sağlık sektöründe takdir topluyor ve birçok kişiye ilham veriyor.